reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Ja mam meza informatyka ;)
Ale sama też sobie radzę jakoś z tymi cudami techniki, wiec jakos nie narzekam. No ale w wyjatkowych sytuacjach zawsze mam na kogo liczyc ;)

Jeju nie moge sie doczekac godziny 15, chce do domu zaczac weekend!!!! ;D ;D
 
reklama
Ja niestety muszę czekać do 22.30 na mężusia dopiero kończy wykłady...więc nie wiem czy będzie miał jeszcze siły na przytulanko ;)
 
;)
smieszne to , bo ja na kompie pracuje 5 dni w tygodniu od 8.00 do 16.00 i co mam zrobic to zrobie , ale reszta to klapa :) , czasami opornie mi to idzie , dobrze ze wiecej spraw zalatwiam przez telefon :) :laugh:
 
ale macie fajowo a ja do pracki idę na 13  :p blee i wróce dopiero o 21 a jutro mam znowu na 7,00 ale niedziele mam wolną -hip hip huraaa!!! ::) ;D
 
dzisiaj rano przybadaniu szyjki odczuwałam straszny ból - szyjka jest twardz, zamknięta i wysoko uniesiona do góry ::). Nigdy przed ten nic mnie nie bolało przy badaniu. Tempka rośnie a śluz strasznie dziwny? już nie wiem co się dzieje - tego cyklu naprawdę nie rozumiem!!!
 
wiem , ze ktoras z dziewczyn dokladnie opisywala jak to jest przy badaniu szyjki , tylko zabij mnie nie pamietam ktora, trzeba poradzic sie bardziej doswiadczonych kobitek , napewno ktoras odpowie ;)
 
silunia bardzobym chciała żeby to było TO ;D
Moj Marcin ma 11 listopada imieninki a tak chciałabym mu dać TEN prezent, na który z taką niecierpliwością czeka. Może to głupie, ale mężuś przeżywa każdą @ tak samo jak ja!!! Jeszcze jednak ma na tyle siły żeby mnie pocieszać. To on sprawdza moje wykresy, liczy wyższe temki itd. Chciałabym żeby w końcu się udało ;)
 
reklama
;)
kajunia fajnego masz mezusia, oboje musicie sie odstresowac :laugh: ,a napewno sie uda ....
u mnie moj partner zawsze mowi , "wiem , ze to juz niedlugo " albo "nie martw sie kochanie , nastepnym razie bedzie napewno" albo jak ma dobry humorek " wiesz zamalo popracowalismy w tym miesiacu ;D"
 
Do góry