reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

gdzieś to już Elżbietka opisywała dokładnie nawet z rysuneczkiem i zdjęciem ale nie pamietam w którym dziale................Może jak się pojawi to Ci pomoże - co sie dzieje z Elżbietką - czy ktoś ma jakiś kontakt?
 
reklama
Czarna rozumiem Cie, ja tez mialam przerwe w BB ... czasami jest potrzebna ;)

Anusienka wlasnie tak samo sie zastanawiam co sie dzieje z Elżbietka .... mam nadzieje ze nie robi sobie przerwy od Nas  ::)
 
Coś mam takie przeczucie, że zostałam sama jako Starająca się A może ktoś jednak do mnie dołączy ale się ukrywa? Bo samej to tak smutno :(


Pozdrowionka
 
Witaj Czarna 79

No co ty, przecież tutaj jest duzo starających się. Choćby ja!! ;D co prawda teraz jestem chora... ale mam nadzieje, że za dzien, dwa wreszcie wyzdrowieje i załapiemy się z mężusiem na dni płodne:)
 
Witaj czarna79
Ja także jestem starająca sie. Wprawdzie to mój pierwszy cykl staran ale jednak.
Kajda witaj w klubie przeziębionych. Własnie koncze brac leki i tez za ok dwa dni biore sie do roboty ;)
 
Karolina 26
To się bedziemy dopingować razem!!! U mnie to nie małe przeziębionko, ale prawei jakas angina chyba,... gardło mnie strasznie boli.... mam nadzieję, że jutro będzie lepiej, bo mam już dość....
 
OOOOOOOO witajcie
Ale milutko ze jesteście:)) Ja już w sumie po przytulankach teraz czekam na efekty ale znając życie od poniedziałku będe liczyć nowy cykl:)
Mocno trzymam kciuki za wasze przytulaka oby były owocne i szybkiego powrotu do zdrowia
 
No ja tez za jakis tydzien mam miec @. Po cichu liczę ze sie nie zjawi.Ale znając moje szczeście to tak jak ty Czarna bede liczyc nowy cykl.
Kajda u mnie tez nie małe przeziębienie a zapalenie krtani ale juz jest lepiej. W kazdym razie na przytulanko siły juz są ;) :laugh:
 
reklama
Do góry