reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
Czesc Lana i Agnezzz

oczywiscie ze z wami zostane, bardzo mi sie tu podoba :))
Moja siostra mi mowila, ze to sie czuje, jak sie jest w ciazy:)))
Powodzenia wszystkim starajacym sie:)))
 
Dziewczyny czy któraś z was brała norprolac lub bromergon,jakie są skutki i samopoczucie po nich ,bo słyszałam róznr opinie.Cos mi dzwoni ,że któraś szczęśliwie zafasolkowana brała te tabletki.odpiszcie ::)
 
ja biore bromergon, w tej chcwili od miesiąca, wczesniej 3 miesiące.zbiło mi ta prolatyne, a po odstawienu była dwa reazy ja poprzednio :/ (69, norma 1,2 - 25). teraz po miesiącu mam 5,5wiec ok. zmniejszam dawka do pół tabletki, później znowu kontrola.
samopoczucie po ?? w pierwszym tygodniu kiepsko. spadalo mi ciscnienie, prawie mdlalam,ciągle byłam baaaaardo senna, nudnośći, obrzek śluzówki nosa...
ale późneij organizm sie przyzwyczaja i jak ok, czasmi tylko nos troszke przytyka ::)
moja metoda jest branie na noc żeby najgorsze przespac.na noc, tzn 20 - 221 wieczorem, bo jak później to jeszcze rano mozesz czuc skutki:/
no ja jeszcze nie wiecz czy zafasolkowałam :) mam nadzieje...
 
Elżbietko mnie sie odbija po wszystkim , nawet po wodzie , czy sloneczniku ... a slinotok .... czesty objaw wczesnej ciazy :) ...slinotok moze towarzyszyc przy wymiotach , badz nudnosciach ... trzymam kciuki za Twoja fasoleczke :)
 
Elżbietka, mnie wprawdzie nadmiar śliny nie męczy, ale od moich dwóch koleżanek słyszałam, że to było coś co im najbardziej przeszkadzało. Mnie bardzo bolał brzuch, a raczej lewy jajnik. Zaczął mnie boleć chyba zaraz po zapłodnieniu i to tak, że prawie drętwiała mi lewa noga. Potem stopniowo ból malał i mniej więcej od daty spodziewanej miesiączki praktycznie już mnie nie boli. Wczoraj lekarz powiedział mi, że to "lewa ciąża" czyli jajeczko z lewego jajniczka :)
 
reklama
Do góry