reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

bedzie dobrze mama05 moja znajoma pierwszy miech po odstawieniu odpusciła sobie by nie mieć bliźniąt, a w 2 już była fasolka :) więc podejrzewam że u Ciebie będzie podobnie :) buziaki!! ja jestem dobrej myśli :)
 
reklama
ja się czuję dobrze, mdli mnie zawsze na wieczór, ale 2 razy zwróciłam rano sniadanie :D na ogół śpię, i nic mi sie nie chce :p ale mąż na delegacji, ja nie pracuję wiec jest mi dobrze, tylko z psem na spacer muszę chodzić - no troche ruchu nie zaszkodzi ;)
buziaki!
 
Witam dziewczęta! :-) Po pierwsze trzymam kciuki za wszystkie staraczki! :tak: Ja mam tylko pytanko, bo jest Was tu wiele, które są mamami, albo będą wkrótce. :-) Kiedy testować? 14 dni po domniemanej owulacji jest OK czy lepiej później? Nie chciałabym się tym razem zbyt wcześnie nakręcać i pytam dla pewności. :-)
Pozdrawiam gorąco!
 
CZESC DZIEWCZYNKI;-):tak:
slomiana wdowa- czyli klasyczne objawy ciazowe:tak::-D:-Djakies przeczucia KTO w brzuszku gości???:-)

mary-beth- mysle ,ze najlepiej poczekaj do dnia @ jak nie przyjdzie to na drugi dzien z
porannych siuśków rób test i daj szybko znac :tak:;-)a kiedy masz termin @???sciskam mocno!!
 
w dniu spodziewanej miesiączki albo nawet kilka dni później :)
Tak byłoby najlepiej, ale ja niestety mam nieregularne cykle. Stąd i termin owulacji jest tylko domniemany... :confused: :eek: I tak się zastanawiałam, czy 14 dni po owulacji (domniemanej) test już coś pokazuje.
Jeśli nie zafasolkowaliśmy w tym cyklu, to chyba zacznę stosować testy owulacyjne... ;-)
 
reklama
Do góry