reklama

kiedy koniec??

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2006r.' rozpoczęty przez redaktorka, 26 Listopad 2006.

1. redaktorka

redaktorka MAMA BAMBOOCHA

Witam. Jestem z sierpniówek i zwracam się do Was, Mam, już bardziej doświadczonych:-) Mam pytanie: kiedy laktacja się normuje i nie są potrzebne wkładki do stanika a piersi produkuja tyle mleka ile maluchowi trzeba?:confused:

2. Izabelka

Izabelka Oski i Wercia

tak dobrze nie pamiętam,ale u mnie dosc szybko to nastapilo-w ciagu miesiaca
    pozdrawiam

3. reklama
  4. redaktorka

Izabelka, no to super. W ciągu miesiąca...ech też bym tak chciała. Ciekawa jestem od czego to zależy....

5. Izabelka

Izabelka Oski i Wercia

pewnie od tego czy regularnie mala je i czy takie same ilosci; moj na poczatku jadl z zegarkiem co dwie godziny 1 piers do dna :tak:

6. Polcia79

Polcia79 Po długiej przerwie;))

U mnie wkładki potrzebne były aż do 5 miesiąca :cool2:(musiałam nosić bo wystarczyło że pomyslałam o Krzysiu a już mi ciekło) potem tak do połowy 7 jak karmiłam z jednej to leciało z drugiej, dodam iz Krzysio jest wielbicielem cycusia i zawsze wyjadał wszystko no ale ja wogóle nie miałam problemów z laktacją raczej mogłabym pokusić sie o stwierdzenie że miałam nadmiar pokarmu.To wszystko jest sprawą bardzo indywidualną.pozdrawiam

7. redaktorka

dzieki za wszelkie porady:-) A więc teraz pożyjemy i zobaczymy jak to bedzie u mnie;-) POzdrawiam

Poleć forum