reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy koniec??

redaktorka

MAMA BAMBOOCHA
Dołączył(a)
27 Grudzień 2005
Postów
1 813
Miasto
bartoszyce
Witam. Jestem z sierpniówek i zwracam się do Was, Mam, już bardziej doświadczonych:-) Mam pytanie: kiedy laktacja się normuje i nie są potrzebne wkładki do stanika a piersi produkuja tyle mleka ile maluchowi trzeba?:confused:
 
reklama
pewnie od tego czy regularnie mala je i czy takie same ilosci; moj na poczatku jadl z zegarkiem co dwie godziny 1 piers do dna :tak:
 
U mnie wkładki potrzebne były aż do 5 miesiąca :cool2:(musiałam nosić bo wystarczyło że pomyslałam o Krzysiu a już mi ciekło) potem tak do połowy 7 jak karmiłam z jednej to leciało z drugiej, dodam iz Krzysio jest wielbicielem cycusia i zawsze wyjadał wszystko no ale ja wogóle nie miałam problemów z laktacją raczej mogłabym pokusić sie o stwierdzenie że miałam nadmiar pokarmu.To wszystko jest sprawą bardzo indywidualną.pozdrawiam
 
Do góry