reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy najlepiej iść do ginekologa?

olcia154

Początkująca w BB
Dołączył(a)
6 Marzec 2019
Postów
24
Hej :) ostatnią miesiączke miałam 12lutego cykle mam 28/29dni. Starałam się z mężem o dzidziusia.
11marca zrobiłam test z popoludniowego moczu druga kreska, słaba,ale jest. 12marca z wieczornego moczu to samo.
Na badanie krwi narazie nie chce iśc. Chciałabym najpierw pójśc do ginekologa aby to on potwierdził.
Kiedy najlepiej się wybrać? Kiedy wy poszłyście na pierwszą wizytę, na potwierdzenie ciąży, pęcherzyka? :)
 
reklama
Rozwiązanie
1. Zrób badanie beta hcg - lekarz pewnie i tak każe Ci je zrobić.
2. Ok. 2 tygodnie po terminie miesiączki. Beta musi wynieść ok. 1500 - wtedy coś widać.
Powodzenia :)
Tez się nie mogę doczekac ;)
ale wiem,ze teraz i tak nic nie będzie widac , prawda?
Mogę isc nawet jutro do ginekologa, ale czy on zobaczy pęcherzyk? potwierdzi ciąze?
Czy odeśle mnie do domu i każe przyjsc za tydzien, dwwa?
 
Ja poszłam odrazu bo nie mogłam się doczekać :p ale najlepiej ok 7 8 tydz, to już coś będzie widać

Tez się nie mogę doczekac ;)
ale wiem,ze teraz i tak nic nie będzie widac , prawda?
Mogę isc nawet jutro do ginekologa, ale czy on zobaczy pęcherzyk? potwierdzi ciąze?
Czy odeśle mnie do domu i każe przyjsc za tydzien, dwwa?
 
1. Zrób badanie beta hcg - lekarz pewnie i tak każe Ci je zrobić.
2. Ok. 2 tygodnie po terminie miesiączki. Beta musi wynieść ok. 1500 - wtedy coś widać.
Powodzenia :)
 
Rozwiązanie

Podobne tematy

Do góry