reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy test?

reklama
Dokładnie niestety nie :( u ginekologa byłam miesiąc wcześniej i wtedy przypadała na 17 dc, teraz przeczuwałam tylko po obserwacji śluzu i temperatury. Więc tak naprawdę nie mam pewności. Ale ja mam bardzo regularne cykle, to mogę stwierdzić. Jedyna odmienność to ten ból piersi, ale może to przed miesiączką, chociaż nie zdarza mi się tak.
Jeżeli nie wiesz kiedy była, to jeszcze nic straconego. Ja bym zrobiła test za kilka dni.
 
Ooo.. Ja mam to samo. Taki sam ból piersi. A zwłaszcza przy autkach, jakby tym coś ciągnęło od środka, jest mi dzisiaj jakoś tak ciężko, trudno mi się dzisiaj pracuje. testu jeszcze nie robiłam, a jest teraz 24 dc. Korci mnie żeby kupić ten test i spróbować, może coś wyjdzie 😁😁😁
 
Ooo.. Ja mam to samo. Taki sam ból piersi. A zwłaszcza przy autkach, jakby tym coś ciągnęło od środka, jest mi dzisiaj jakoś tak ciężko, trudno mi się dzisiaj pracuje. testu jeszcze nie robiłam, a jest teraz 24 dc. Korci mnie żeby kupić ten test i spróbować, może coś wyjdzie 😁😁😁
Oo, kochana trzymam kciuki! Ja już 28 dc, ale ból bardzo odczuwalny, więc jestem w totalnym szoku. I żyłki, i sutki bolesne, i po bokach.. ale nie nastawiam się, bo już jeden negatywny. A tak jak Panie wyżej pisały, bez testu- raczej objawy okresowe. :(
 
Oo, kochana trzymam kciuki! Ja już 28 dc, ale ból bardzo odczuwalny, więc jestem w totalnym szoku. I żyłki, i sutki bolesne, i po bokach.. ale nie nastawiam się, bo już jeden negatywny. A tak jak Panie wyżej pisały, bez testu- raczej objawy okresowe. :(
mam nadzieję, że te nasze objawy są jednak ciążowe a nie okresowe. 😁😁😍😍
 
Oo, kochana trzymam kciuki! Ja już 28 dc, ale ból bardzo odczuwalny, więc jestem w totalnym szoku. I żyłki, i sutki bolesne, i po bokach.. ale nie nastawiam się, bo już jeden negatywny. A tak jak Panie wyżej pisały, bez testu- raczej objawy okresowe. :(
nie wytrzymałam i zrobiłam test, ale nisetety bieel... :( masakra..
 
reklama
Do góry