reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy testować

Smerfetka94

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Czerwiec 2019
Postów
3 778
Jestem obecnie w 23dc. Cykle głównie 30-33.
Minely dwa tygodnie od pierwszego wspolzycia i niecaly tydzien od ostatniego.
Zrobilam bete bo nie wytrzymalam (mialam rozne objawy ) nie wykazalo ciąży.
Myslicie ze jest jakas szansa na ciaze skoro ostatni seks byl niecaly tydzien temu?
 
reklama
Rozwiązanie
Nie dziekuje :)
Dziewczyny, powiedzcie mi jeszcze co to moze byc...
Mam dzisiaj 8dc.
Krwawienie ustalo jakoś we wtorek. Do dzisiaj mam brazowe plamienie i czasami czuje jak bolą, szczypia mnie piersi.
Czy to moze byc jeszcze resztka po okresie?
Dodam ze.bralam wysoką dawke witaminy C a ona podobno hamuje, skraca okres , czy to moze być przez to ?
reklama
Mierzylam temperature, utrzymywała się wyzsza po owulacji, spadla na 1-2 dni i znów sie podniosla. Jak u was to wygląda?
Jak mierzylas? Co znaczy spadala? Temperatura jako objaw płodności czy ciąży to nie od takie mierzenie sobie.

Tak, po owulacji do końca cyklu jest wyższa niż przed owulacja. Czasem spada przed okresem a czasem dopiero w 2-3dniu miesiączki.
 
Jak mierzylas? Co znaczy spadala? Temperatura jako objaw płodności czy ciąży to nie od takie mierzenie sobie.

Tak, po owulacji do końca cyklu jest wyższa niż przed owulacja. Czasem spada przed okresem a czasem dopiero w 2-3dniu miesiączki.
Mierzylam w trakcie cyklu. Po owulacji mialam podwyzszona , a pozniej spadla do 35,5 i znow sie podniosła. A podobno do @ utrzymuje sie na podobnym poziomie
 
Staram mierzyc sie o podobnej porze. Tak naprawdę dopiero zaczelam zabawe z mierzeniem temperatury
Tzn jakiej? Bo to istotne. I jeszcze jaki termometr i miejsce pomiaru.

Ogólnie przed owulacją są niższe a po owulacji wyższe od tych przed owulacją (niekoniecznie jest to 37 ;) ). Ale czasami temp bywa zaburzona - albo złym pomiarem albo innymi czynnikami.
 
reklama
Do góry