reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy wprowadzić dodatkowe posiłki?

aga1919

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
7 Czerwiec 2016
Postów
50
Witam, jestem mamą 3 miesięcznej córeczki. Położna poradziła żebym dała córce łyżeczkę startego jabłuszka jak skończy 3 miesiące.
Wydaje mi się że to troche za wcześnie.
Kiedy Wy wprowadzałyście nowe posiłki?
 
reklama
A jak jest karmiona, tj. karmisz piersią czy mm?

I na pewno nie zaczyna się rozszerzenia diety od jabłek (owoców). Należałoby zacząć od warzyw - marchewki.
 
Ja jestem mama 6mc i zaczęłam dopiero w tym miesiącu rozszerzać dietę Mały jest na piersi a dodatkowo je warzywa kasze kleiki owoce to tylko sporadycznie np do kaszy jaglnianej albo selera
Dzieci na samym początku powinny dostawać gotowane owoce ewentualnie możesz kupić taka siateczkę przez która maluch wysysa sobie soczek z kawałka świeżego owocu, ale pod żadnym pozorem nie dawaj nic 3 mc dziecku
 
Do góry