reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy zrobić test ciążowy?

No dokładnie tak jest, dlatego odpowiednie nastawienie jest bardzo ważne, ja np do póki nie zobaczylam maluszka na usg to jakoś wogole to do mnie nie dochodziło mimo tego że lekarze wcześniej potwierdził że to ciąża ;)
 
reklama
ja piałam z radości z mężem :D a pierwszy raz jak zobaczyłam to oboje płakaliśmy :D a sobie gin pomy6ślał PSYCHOLE :D
 
Hej. Jestem tu nowa więc nie umiem znaleść tematu mojego pytania. Otóż miałam ostatnia miesiaczke 6 marca kolrejna miala byc 5 kwietnia lecz nie dotarla i zrobilam test i wyszedl pozytywny nie uwiezylam wiec zrobilam kolejne dwa i byly pozytywne wiec poszlam do gin a on po zrobieniu usg nic nie widzial wiec kazal zrobic bete i wyszla 47,89 zadzwonilam do niego i powiedzial ze w ciazy nie jestem i zebym przyszla wywolac @ wiec po 4 dniach zrobilam kolejny test i kreski prawie wogole nie widac a okresu brak co jest grane prosze o pomoc ;(
 
Hej jestem tu nowa i nie wiem gdzie zapytac. 6 marca mialam ostatno @ kolejna wypadala 5 kwietnia wiec zrobilam test i byly 2 krecy potem kolejne 2 i tez dwie krechy wiec poszlam do gin a on zrobil usg i nie widzial ciazy wiec dal zrobic bete i wyszla 47.69 wiec zadzwonilam do niego a on mowi ze w ciazy nie jestem i zebym przyszla wywolac okres wiec po 4 dniach znow zrobilam test i druga kreska prawie nie widoczna a @ brak. Co to moze byc pomuzcie bardzo sie boje
 
Hej jestem tu nowa. Nie wiem czy dobrze pisze. 6 marca mialam ostatnia @ kolejna miala byc 4 kwietnia ale nie dostalam wiec zrobilam 3 testy i wyszly pozytywne wiec poszlam do gin ale on nic nie widzial wiec dal na bete i wyszla 47.89 zadzwonilam mu a on mowi ze to nie ciaza i zebym przyszla wywolac @ wiec po telefonie do niego zrobilam test i wyszla taka juz nie widoczna druga kreska wiec o co chodzi bo juz padam psychicznie
 
Hej Dziewczyny! Czekam na owulację i znowu zrobię podejście! Może się uda. Będę próbowała do skutku. Trochę mam ciśnienie, bo od października muszę wrócić do pracy. Dlatego chciałabym zajść w kolejną ciążę, żeby zostać w domu i już jednym ciągiem "odbębnić kobiece obowiązki" :-D
Do października pół roku zostało. Staram się już nie myśleć i nie nastawiać.
 
Witam, pomóżcie / poradźcie, bo siedzę w pracy i nie mogę się na niczym skupić. Myśle tylko o bladej drugiej kreseczce na teście.
Miesiączka spóźnia mi się już 7 dni. 6 dni temu zrobiłam pierwszy test i wyszedł negatywny. Wczoraj wieczorem zrobiłam drugi i moim oczom ukazała się delikatna druga kreseczce. Mam bole podbrzusza, jestem zmeczona i ogolnie czuje sie jakbym mial byc chora. Jutro chce zrobić kolejny test ale już rano. Powiedzcie mi czy to nie za wcześnie ? Gdzie mogę zrobić i na czym polega test kwi?
 
Test z krwi w laboratorium w przychodni albo w szpitalu, wynik tego samego dnia.
Ja w dniu spodziewanej miesiączki miałam właśnie bledziutką drugą kreskę i się zastanawiałam, czy to to czy nie to, ale zrobiłam 3 testy pod rząd i za każdym razem druga blada ;-)
 
reklama
Test z krwi w laboratorium w przychodni albo w szpitalu, wynik tego samego dnia.
Ja w dniu spodziewanej miesiączki miałam właśnie bledziutką drugą kreskę i się zastanawiałam, czy to to czy nie to, ale zrobiłam 3 testy pod rząd i za każdym razem druga blada ;-)

Postaram się wytrzymać do jutra. Jeśli wyjdą dwie kreski to zadzwonię do lekarza i się umowie na potwierdzającą wizytę.
Trzymajcie kciuki
 
Do góry