reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilka słów o Nas !!!

Witam.
Mam na imię Aneta.:-)
Jestem mamą Maji-2,5roczku oraz Dominika 5 miesięcy.
Jeszcze jestem na wypoczynkowym ale potem ide na wychowawczy.
Oj praca w domu potrafi być ciężka nie nazwałabym tego siedzeniem w domu:szok:
Czasem mam chęć poprostu uciec z domu.Dzieci to cudowne stworzenia ale odkąd siedze w domu (po córci poszłam do pracy jak miała 11 miesięcy pracowałam 6miesięcy a potem poszłam na zwolnienie gdy zmajstrowaliśmy 2 -czyli rok temu)cofnelam się w rozwoju umysłowym:sorry:.Ciągle to samo pranie, sprzątanie,gotowanie itp.,itd. Mąż pracuje dosyć długo a wieczorami to padam ze zmęczenia.Owszem na ile może to pomaga mi.Zafundowałam więc sobie internet bo inaczej to chyba zbzikowałabym.KOcham moje skarby :-D:-Dale potrafią dać w kość:baffled:
Tu mogę się wyżalić i znależć zrozumienie.Facet nie zrozumie tego:confused:co innego Wy!:-):tak::happy:
 
reklama
Witajcie.
Jestem Bogna, mam 26 lat, synka Karolka ur.4 .11.2006, ma skończone 11 miesięcy.Jestem po ślubie 4,5 roku, Lol to pierwsze, wyczekane malenstwo ale nie ostatnie;-)Mam nadzieje:-)Na Karola czekaliśmy dwa lata, zanim się pojawił.Za mąż wyszłam po 3 miesiecznej zanajomości i mamy z Pawłem wzloty i upadki ale jest nam ze sobą dobrze.Siedze w domku od początku małżeństwa ze względów zdrowotnych (przeszłam depresje).Oboje z mężem doszliśmy do wniosku,że tak będzie najlepiej i dobrze mi z tym:-)Karolek to nasz największy skarbek, oczko w głowie ale czasem chętnie bym się wyrwała sama do kina.
Anesza2 rozumiem cie, bo choc siedze w domu z wyboru, bardzo kocham mojego syna to czasem brakuje mi chwilki dla siebie i oddechu.
Karolek to osobny, wielki temat:-)
 
reklama
Do góry