reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kilogram po kilogramie-czyli jak idzie nam zrzucanie

Ja w miesiąc i 4 dni po porodzie mam do zrzucenia jakies 4 kg .Waga przed ciążą to 46 kg Obecna 49 kg(tydzień temu) a przytyłam 16 kg .
Do porodu szłam z waga 62kg:szok::szok::szok:Boszzzzz jak sobie przypomnę ....:baffled:Ale już sie tak nie przejmuję i tak jest fajnie pozatym ,że ja w porównaniu do cosmolady w żadne sponie dzinsowe sie nie mieszcze:no::angry::angry::angry::wściekła/y:No cóż na razie nie mam zamiaru garderoby zmieniać:no:i czekam cierpliwie na jakiś cód:-D:-)
A pozatym to dopiero miesiąc!!!Min:-)ą...


 

Załączniki

  • DSC00238.JPG
    DSC00238.JPG
    49,3 KB · Wyświetleń: 99
  • DSC00235.JPG
    DSC00235.JPG
    54,4 KB · Wyświetleń: 91
  • Nelcia zdjęcia 022.jpg
    Nelcia zdjęcia 022.jpg
    536,3 KB · Wyświetleń: 91
reklama
No super brzuszki macie,ja mam z opisu chyba jak u panny migotki.Moj pepek nadal jest jakis rozciagniety tez.Dzis dostalam pas po porodowy(wreszcie bo strajk sie skonczyl) no i tez mam zamiar cwiczyc ale silnej woli mi brak.Tez o tych cwiczeniach slyszalam to jest stronka.

Aerobiczna 6 Weidera
 
Moja waga sprzed ciązy to było 46kg a teraz obecnie waga pokazuje mi 49 kg :baffled:Tyle,że bede pewna dopiero wtedy jak zważe się u gina (tak jak przez cała ciąże)i wam dokładnie napisze:tak:Do porodu szłam z wga 62 kg!!!:szok:a przytyłam 16 kg:szok:także jakieś 4-3 kg do zrzucenia:-(Ale wiecie co?Wcale mnie to nie pociesza bo skóra na brxzuchu wisi i w żadne spodnie sprzed ciązy nie wchodze :no::no::no:nawet na chama :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Tragedia po prostu ,no ale jeszcze tylko troche i po połogu zapisuje sie na step oraz rolletic i bedzie ok .Wkońcu lato idzie:happy:
Życze powodzenia w zrzucaniu zbednego balastu w postaci dodatkowych kilogramów:-p.Ja nie mam zamiaru zmieniac swojej garderoby sprzed ciąży:no::no::-D:tak::-)

A oto ja dziś i w dniu porodu -najgorsze jest pozbycie sie opony z brzucha:-:)zawstydzona/y:
 

Załączniki

  • DSC00235.JPG
    DSC00235.JPG
    54,4 KB · Wyświetleń: 84
  • DSC00238.JPG
    DSC00238.JPG
    49,3 KB · Wyświetleń: 92
  • Nelcia zdjęcia 022.jpg
    Nelcia zdjęcia 022.jpg
    536,3 KB · Wyświetleń: 90
no to i ja sie wkleje... jeszcze troche musze popracowac, jak juz bede mogla cwiczyc, bo zawsze miesnie na brzucholu byly. W szoku jestem, ze brzuch tak szybko spada. Ale przy drugim dziecku juz ponoc nie jest tak latwo...

b2.jpg b.jpg
 
Łaniu niestety masz race, przy 2 dziecko oponka sie badziej trzyma!!! ale ja sie jej nie dam ;-)
 
No ja jestem po drugim porodzie i naprawde nie łatwo mi zrzucic dlatego zapisuje sie na ćwiczenia bo samo nic się nie zrobi....:no:
A pozatym widze,że wy też jescze macie tą ciemna linie na środku na brzuchu kiedy to zejdzie????Nieładne to jest teraz po ciązy :baffled:;-)
Łaniu twój brzuch naprawde nic zarzucic -ja też chcę juz pozbyć się oponki jak stoje nie widać jak siedze mam wałek!!!:crazy:
 
Hej witajcie. u mnie w dniu wypisu było 10 kg mniej teraz po tygodniu kolejne 2 mniej i ważę 60 czyli 3 kg więcej niż przed ciążą ale mąż twierdzi że wyglądam wspaniale...kochaniutki. W sumie nie jest źle, te 3 kg zrzucę raz dwa. Przy dwójce dzieci... to chyba więcej niż pewne, ale na gimnastykę albo na basen też się zapiszę gdzieś tak we wrześniu, że by poćwiczyć mięśnie brzucha. Powodzenia dziewczynki!!!!
 
reklama
Kathy - przeciez Ty chudzina jestes! 49 kg, co tu zrzucac! a u mnie tez jest maly waleczek jak siedze, bez cwiczen sie nie obedzie. A z ta linia to wydaje mi sie, ze dosc szybko zejdzie...

Ciesze sie dodatkowo, ze rozstepow brak.

Kerry - no to szybciutko Ci waga w dol poszla! ja tez plaanuje basen po 6 tygodniach jak tylko mi pozwola... a od wrzesnia moze z mala sie zapisze...
 
Do góry