reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilogramy i centymetry na +

aniah - nie przejmuj się wagą. Teraz dzieciaczek najbardziej przybiera na wadze. Ja przybierałam momentami nawet 2 kilo na dwa tygodnie i teraz waga się zatrzymała. W sumie przybrałam przepisowo - tyle, ile wyliczyły kalkulatory i gin.
 
reklama
ja już 2 tyg temu miałam 17 kg na +,

waga wyjściowa 48 kg, a teraz 65

biust 85D

w brzuszku mam 97 cm

i to by było na tyle, bo ani uda ani tyłek mi nie utyły, więc te 17 kg jest w brzuchu, ale mój gin powiedział, że do rekordzistki jeszcze mi daleko :-D

to mnie pocieszył:-)
 
eh u mnie właśnie wg USG dzidzia przytyła niecałe 200 gramów..:( także gdzieś to zostało ulokowane...w brzuchu mam 104 cm i czuję,że mi urósł ponieważ pępek mam naciągnięty. Może w takim razie wód mi przybyło ? I jeszcze pod biustem mam więcej o 2 cm, ale nogi, biodra i tyłek bez zmian.
 
Waga wadze nie równa, więc nie stresujcie się!Każda z nas jest inna i inne dzieciaczki nosi w sobie:)
Moja waga +19kg i 106 w brzuszku też nie napawają optymizmem, ale tak to się jakoś rozłożyło że mój brat który baardzo zwraca uwagę na wygląd, wagę kobiet ocenił że jestem +11kg więc nie jest źle. Poszło prawie wszystko w brzuszek więc najważniejsze żebyśmy psychicznie się nie nakręcały :)
 
Tunia rekordzistką chyba była moja matka, która w drugiej i trzeciej ciąży przybrała na wadze 40 kilo. A teraz wygląda jak laska. :tak:
 
Tunia rekordzistką chyba była moja matka, która w drugiej i trzeciej ciąży przybrała na wadze 40 kilo. A teraz wygląda jak laska. :tak:
Coooooo....???? O matko! Jestem w szoku, 40 kg...:szok: no to jej zazdroszczę że wygląda jak laska, ja z moimi rozstępami na pewno nie będę wyglądać kusząco...
 
hmmm ... ja przez tydzien przytylam nastepny kilogram i mam nadzieje, ze to od opuchlizny, a nie tluszczu :baffled: czyli w sumie 37 tc i plus 16,5 kg. jakies 2 kg wiecej niz z Ninka - no ale coz, czlowiek sie starzeje :sorry2:
 
gufi oo to nie jestem sama z kilogramami. Tyle samo przytyłam
37t5d - +16,5kg
przez tydzien przybylo mi 0,6kg
Mam nadzieje ze do 100kg przed porodem nie dobije :szok:
 
reklama
Do góry