reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"KINDERBAL"-naszych paździoszków

czarna79

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Luty 2006
Postów
8 698
Miasto
Piła



Pierwsze urodzinki naszych słoneczek zbliżają sie coraz większymi krokami:tak::tak::tak:
Jak planujecie zorganizować ten dzień??? Co kupujecie swoim maluszkom w prezencie??? Jednym słowem wszystko o ROCZKU!!! A po wszystkim pochwal się i pokaż nam jak to było naprawde:)))


 
Ostatnia edycja:
reklama
No to ja będę pierwsza;-) w tym temacie hihi

Ja jestem na etapie robienia zaproszeń. Wymyśliłam sobie, ze sama coś zrobię więc przeglądam immikimi za fajnym pomysłem;-)
Zanalazłm już odpowiedni tekst:-D
Dziś juz mija pierwszy roczek
na mej główce pierwszy loczek
więc zapraszam Was do siebie
zabawimy się jak w niebie
Będzie tort a na nim świeczka
uśmiechnięte me usteczka
oprócz tortu mnóstwo soku
i tak będzie już co roku
 
KAKA swietne Tylko u Oliwki z tym Loczkiem by sie nie zgadzalo hehehehehehe

My nie bedziemy szalec Plan jest taki ze Ja chyba dzis sie przejde do Kosciola Zamowic roczek I bedziemy go robic w listopadzie Oliwka urodzila sie 30 pazdziernika A roczki robia chyba w 2 NIEDZIELE wiec przypadnie chyba 8 listopada :-)
No i pojdziemy do Kosciolka Po kosciele do domu na TORTA I JAKIS POCZASTUNEK

Ja bym chciala jeszcze obiad zrobic Ale mama mowi ze to jest niepotrzebne Wiec zobacze jak z KASA bede wtedy stala I cos sie wymysli
A goscie to tylko My i chrzestni Oliwki NAWET CHYBA MOJEJ TESCIOWEJ NIE ZAPROSZE bo wiem co narobila w czerwcu na roczku swojego wnuka :-(

No i raczej tyle Skromnie Kosciol i do domu posiedziec :-)
A prezenty to BABCIA SANAKI TAKIE FUL WYPAS HEHEHEH
A my chyba ZLOTE KOLCZYKI :-)
a CHRZESTNI NIE WIEM HEHEH

MOZE WY DACIE JESZCZE JAKIES POMYSLY NA PREZENTY

KAKA ja chyba tez pomysle nad zaproszeniami Bedzie ich malo ale zawsze to tak fajnie oficjalnie pozapraszac :-)
 
U nas rowerek czeka na urodzinki, a od dziadków ten domek, co Wam pokazywałam.

Iza urodziła się 2 listropada, czyli w zaduszki - to będzie poniedziałek.
W sobotę na pewno cała rodzina się zjedzie do Mielca, więc wyprawimy urodzinyki w Haloween.
Będzie obiadokolacja i tort.

Ja jestem na etapie robienia zaproszeń. Wymyśliłam sobie, ze sama coś zrobię więc przeglądam immikimi za fajnym pomysłem;-)
Zanalazłm już odpowiedni tekst:-D

U nas zaproszenia nie przejdą. Chyba by się ze mnie śmiali do 50-tki :zawstydzona/y:
 
Kaka fajniutki wierszyk ja też muszę coś pokombinowac:tak:

Malena eee to fajniutko mozecie sie przebrać za duchy:-D:-D:-D

Dorotka grunt ze wśród najbliższych:tak::tak::tak: u nas nie ma zwyczaju Mszy Roczkowej:no:

A My chyba zaszelejemy teraz na roczek:-p Normalnie mam już dość na samą myśl ze znów mam stać i gotowac a potem obsługiwać prawie 30 osób:-D:-D:-D A że zawsze robimy u moich rodziców to trzeba jeszcze wsio zawiesc, do tego stoły zawozić itp. W hugo roboty i zero przyjemnosci, nie wspominając o sprzataniu i myciu garów na bierzaco:baffled::baffled: i porzadki na koniec, wiec teraz chcemy w kawiarni kawa ciasto tort (swoje) a od nich jakies przekaski i przystawki:tak::tak: Ale wszytsko zależy od tego ile soebie zawołaja, w ten weekend chcemy pojezdzic i sprawdzic;-)
Prezenty to chyba ten szczeniaczek uczniaczek;-)
 
u mnie tez jak u Dorki szalu nie bedzie niestety.pewnie bedzie mama i Wiesiu no i moze Wojtek jesli nie bedzie w pracy...
ja ze wzgledow finansowych tez nie poszaleje i chce kupic miarke na sciane
Miarka wzrostu motyw Kubuś Puchatek (728499558) - Aukcje internetowe Allegro
Mamie powiem zeby moze sanki kupila jakies.Rowerek chcialam kupic ale bez sensu jak dla mnie rowerek kupowac w pazdzierniku...przeciez po sniegu jezdzic nie bedzie.najwyzej rowerek na Wielkanoc dostanie:tak:
no i to narazie tyle ;-)
aaaaa myslalam jeszcze o torcie z pampersow bo tez mi sie podobal :)
 
u mnie tez jak u Dorki szalu nie bedzie niestety.pewnie bedzie mama i Wiesiu no i moze Wojtek jesli nie bedzie w pracy...
ja ze wzgledow finansowych tez nie poszaleje i chce kupic miarke na sciane
Miarka wzrostu motyw Kubuś Puchatek (728499558) - Aukcje internetowe Allegro
Mamie powiem zeby moze sanki kupila jakies.Rowerek chcialam kupic ale bez sensu jak dla mnie rowerek kupowac w pazdzierniku...przeciez po sniegu jezdzic nie bedzie.najwyzej rowerek na Wielkanoc dostanie:tak:
no i to narazie tyle ;-)
aaaaa myslalam jeszcze o torcie z pampersow bo tez mi sie podobal :)

ja to juz na snieg nie licze w tym kraju:-(
 
Ahhh zapomniałam a po roczku za kase jaka mały dostanie chcemy mu kupić łóżko piankowe:-p:-p:-p

Asia ale bomba ta miarka!!!!!!!!!

Malena hehe a na co liczysz:)))
 
reklama
A ja chyba zrobię dwie imprezy. Na jednej odwale rodzinę mojego M. Z przyjemnością w ogól żebym ich nie zapraszały tylko teściową ale niestety muszę. Mam nadzieję tylko że moja ukochana szwagierka szczeli jak zwykle focha i się nie pojawi ze swoją cudowną córeczką która jak tylko się pokazuje to robi mi rozpiździej w mieszkaniu i nikt nie ma prawa jej zwrócić uwagi.Niestety mój teść się na pewno zjawi i będę musiała jak zwykle udawać że jestem szczęśliwa z tego powodu że go widzę.... Ale zaproszę ich we wtorek kiedy Kacperek ma urodziny to jak nawet przyjadą to tylko po południu i na krótko :-D
Natomiast drugą imprezę zrobię w weekend i w tedy zaproszę znajomych z dzieciaczkami i moją rodzinkę :-D Będzie tor, zabawa i kupa śmiechu. Na pewno będą talerzyki z Kubusiem Puchatkiem i czapeczki i konfetti i piosenki dla dzieci. Jednym słowem super imprezka :-D Tylko jeszcze nie mam pomysłu na prezent dla tego mojego szkraba.

Zapomniałam się spytać. Co to za łóżko piankowe?
 
Ostatnia edycja:
Do góry