reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"KINDERBAL"-naszych paździoszków

MARMA hmmm 2 imprezki :tak:Super Kacperek pewnie bedzie zadowolony :tak:
ASIU widze ze u ciebie bedzie tyle samo ludzi co i u mnie :-pJeszcze nie wiem czy przyjedzie Oliwki chrzestny a jak tak to na ile Bo jego zona ma rodzic pod koniec pazdziernika Pierwwsze dziecko urodzila 2 tygodnie po terminie i jak to bedzie tak samo to jakos sie to zleje Narodziny tego dziecka i roczek Oliwki No ale mam nadzieje ze choc na msze sie zjawi i na chwilke do domu :tak:
MALENA jakos dziwnie ze rodzinka by sie smiala ?????????/:crazy:

Oliwka ma juz rowerek od dawna Wiec odpada;-)
CZARNA fajnie tak w lokalu No ale mnie na 10 lub mniej ludzi sie nie oplaca do lokalu A u Ciebie widze duzo bedzie :tak::-p
ASIU super ta miarka
 
reklama
Ja myślę sobie, że zrobię taką typowo dziecięcą imprezke. Tylko tort zamówię a resztę upiekę sama. Kupi się jakieś wędliny, zrobię sałatkę soczki, kawka , herbata. Nie powinno mnie to jakoś drogo wynieść.
 
MARMA super pomysl :-)

A ja sie zastanawiam bo Imprezke zrobimy w listopadzie czyli ta msze itp
ale 30 pazdziernika w dniu jej urodzin tez bym cos chciala Tzn jakos to bym chciala uczcic ze akurat w tym dniu Oliwka sie urodzila itp

TYLKO NIE WIEM JAK I CO ??????/
 
A my z M 2 listopada obejrzymy wieczorkiem wszystkie filmiki połączone w jeden przy odpowiedniej oprawie muzycznej jak Rubuś był jeszcze taki malusi... i fotoski.
(Oraz pamiąteczki tj.test owulacyjny - test ciązowy, wyniki badanek, fotoski z usg, i inne)
Pózniej powspominamy sobie okres ciązy...poród...te radosne i te cięzkie dla nas chwile... Porozmawiamy z M jak ulepszyć swoje życie we trójkę - myslę,ze to swietny czas do rozmyślań
zjemy kolacje przy świecach na której mój M powie modlitwe (podziękujemy Bogu za nasz Cud i za to,że mozemy tworzyć rodzine) Rubusiowi mamy kupić jakis drobny prezencik-bo przecież nie to jest najważniejsze...
Tak to sobie w tej chwili wyobrazamy

Czarna pokaż jakie to łóżko - jest na allegro???
 
No to ja będę pierwsza;-) w tym temacie hihi

Ja jestem na etapie robienia zaproszeń. Wymyśliłam sobie, ze sama coś zrobię więc przeglądam immikimi za fajnym pomysłem;-)
Zanalazłm już odpowiedni tekst:-D
Dziś juz mija pierwszy roczek
na mej główce pierwszy loczek
więc zapraszam Was do siebie
zabawimy się jak w niebie
Będzie tort a na nim świeczka
uśmiechnięte me usteczka
oprócz tortu mnóstwo soku
i tak będzie już co roku

Wierszyk supcio, jamysle nad zaproszeniami, ze zdjeciem pierwsze jak sie urodzil i pozniej ja juz jest duzym chlopcem;-)

U nas rowerek czeka na urodzinki, a od dziadków ten domek, co Wam pokazywałam.

Iza urodziła się 2 listropada, czyli w zaduszki - to będzie poniedziałek.
W sobotę na pewno cała rodzina się zjedzie do Mielca, więc wyprawimy urodzinyki w Haloween.
Będzie obiadokolacja i tort.
U nas zaproszenia nie przejdą. Chyba by się ze mnie śmiali do 50-tki :zawstydzona/y:

A jesli mozna sie zapytacdlaczego by sie smiali??? Dla mnie to super sprawa, jesli sie je samemu zrobi to juz wogole:tak: Ja na wlasny slub robilam sama, na chrzciny niestety kupilam, ale zosi na urodzini robilam, na roczej jej zreszta tez:tak: I nie ze nieskrtomna jestem;-)ale wyszlo ladne:tak:

Kaka fajniutki wierszyk ja też muszę coś pokombinowac:tak:

Malena eee to fajniutko mozecie sie przebrać za duchy:-D:-D:-D

Dorotka grunt ze wśród najbliższych:tak::tak::tak: u nas nie ma zwyczaju Mszy Roczkowej:no:

A My chyba zaszelejemy teraz na roczek:-p Normalnie mam już dość na samą myśl ze znów mam stać i gotowac a potem obsługiwać prawie 30 osób:-D:-D:-D A że zawsze robimy u moich rodziców to trzeba jeszcze wsio zawiesc, do tego stoły zawozić itp. W hugo roboty i zero przyjemnosci, nie wspominając o sprzataniu i myciu garów na bierzaco:baffled::baffled: i porzadki na koniec, wiec teraz chcemy w kawiarni kawa ciasto tort (swoje) a od nich jakies przekaski i przystawki:tak::tak: Ale wszytsko zależy od tego ile soebie zawołaja, w ten weekend chcemy pojezdzic i sprawdzic;-)
Prezenty to chyba ten szczeniaczek uczniaczek;-)

Kobieto ja bym sie nie zastanawiala nawet....30-to osobowa bande przyjac to nie lada wyzwanie...a potem sie dziwic ze taka chuda jestes:-p:-p:-p:-p
Msza z okazji roczku z tego co wiem sa tylko na slasku, jest cala gromadka maluszkow, jest blogoslawienstwo dla nich itt:tak:
A szczeniaczek uczniaczek super sprawa, jak stasiulino go widzic tood razu sie cieszy,a jak jeszcze zocha tanczy jak gra i sie wyglupia to jest dopiero zabawa:rofl2:


Ja jeszcze nie planuje imprezki, zaczne kolo 10;-)pazdziernika:happy2: wczesniej nie ma sensu bo dokonca nie mam pewnosci gdzie wtedy bedziemy mieszkac:confused:
Ja nie mam wogole pomyslu napezent dla mlodego, bo tak naprawde wszystko ma...jak nie teraz kupione, to po zosi nie zniszczone...
 
A jesli mozna sie zapytacdlaczego by sie smiali??? Dla mnie to super sprawa, jesli sie je samemu zrobi to juz wogole:tak: Ja na wlasny slub robilam sama, na chrzciny niestety kupilam, ale zosi na urodzini robilam, na roczej jej zreszta tez:tak: I nie ze nieskrtomna jestem;-)ale wyszlo ladne:tak:
...

Mi też się takie rzeczy podobają.
Ale szkoda mojego wysiłku :zawstydzona/y:

U nas nie przejdzie z zaproszeniami,
bo to jakieś fanaberie z zachodu.
obchodzi się przecież Imieniny.
i wogóle żeby robić z dziecka urodzin "NIEWIADOMOCO"???
Coś mniej więcej w tym stylu.
Myślę, że nawet na zwykłą popołudniową nasiadówkę mogą być wielkie czy :-(
A luda nie mało, bo prawie 20:baffled:
 
My urodziny palnujemy na 17.10. Zaproszenia będą na pewno, ale nie wiem czy M zrobi sam, jak kartki na święta, czy kupimy gotowe. Do kościoła też chce się przejść, bo nie wiem jakie są zwyczaje u mnie w parafii - Martynka miała błogosłowieństwo przy okazji chrztu mojego siostrzeńca, ale to w Bydgoszczy było.
Tort zamówimy, ale już nie będę kupować takiego z marcepanem, bo to cholerstow nie da się pokroić :baffled:
Mam problem co moim prawie eks szwagrem, bo siostra jest z nim w separacji, a on jet ojcem chrzestnym - widzieliśmy się ostatni raz na Boze Narodzenie :baffled: Dzisiaj akurat powiedzieliśmy siostrze, że jest zaproszony, a czy będzie chciał przyjechać :confused: Może wpadną w inny dzień. Na pewno będą moi rodzice, teściowie i szwagierka no i siostra z dzieciakami.
Planuję obiad i kawę, może jeszcze jakaś kolacja, ale to się okaże.
Co do prezentu też nie mam konkretnego pomysłu :dry:
 
Czarna 30 osób to jak wesele
Dorotko też piersze słysze o takeij mszy

Ja nie mam pomysłu na prezent, a tak to bedzie tort- upiecze moja babcia, tylko chcemy zamowić gore na alegro ze zdjęciem i bodziaka z mam roczek lub cos w tym stylu
 
A więc byliśmy dziś w kilu miejscach odnośnie roczku i dopiero w tygodniu bedziemy podejmowac decyzje bo czekamy na menu i cene:tak:
Co do łożka to takie zwykłe Rozkładana Kanapa, łóżko dla dzieci OLA MAX (734710082) - Aukcje internetowe Allegro ale pisałam do kilku osób które zakupiły te łóżeczka i są bardzo zadowolone wiec napewno takie coś kupimy bo na większe cudo brak miejsca:dry:

Malena kurde nie patrz na innych i zrób te zaproszenia:tak::tak:

Marma no no dwie imprezki, choć moja sis też tak robi raz dla jednaj strony raz dla drugiej:-D:-D:-D

Majeczko dobrze wyczytałam że chcecie ten dzień w trójkę spedzić??? Ale pomysł z filmikami super!!! Może też coś takiego skleje:-p
 
reklama
CZARNA lozko super Ja o podobnym myslalam w przyszlosci dla Oliwki:tak:
Ale nie wiedzialam ze dziecko moze spac na nim od roczku ;-)
PATI u nas to norma MASZA

SZCZERZE TO BEZ URAZY ALE JA NIE WYOBRAZAM SOBIE ROCZKU BEZ MSZY SWIETEJ :tak:

MAJECZKO wlasnie tak jak Czarna pytam MACIE W PLANACH W 3 SPEDZIC TEN DZIEN?A JAKAS IMPREZKA?
 
Do góry