reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"KINDERBAL"-naszych paździoszków

Temat bardzo fajny, wiec korzysatm z okazji i wtracam swoje 3 grosze ;)
Mi wpadl w oko ten stoliczek:

http://www.allegro.pl/item735462803.html

CHICCO MUZYCZNY STOLIK EDUKACYJNY + KLOCKI + BONUS (732546685) - Aukcje internetowe Allegro

Tylko chcialam kupic malemu tez taki zwykly stoli z krzeselkami (Ikea mamut albo cos podobnego) do pokoiku, no i boje sie przesady, juz i tak klamotow pelno, a tu jeszcze swieta przed nami....

Co do imprezki- to my laczymy z chrztem (wiem, wiem- dopiero teraz :-p jakos wczesniej sie nie zlozylo). szukalismy strasznie dlugo sali we Wroclawiu, ale wszedzie starsznie drogo, bo 90 zl od osoby (tylko obiad i cisato z kawa), wiec koniec koncow zdecydowalismy sie na restauracjie w Olesnicy- za rozsadna cene, bo koszt z menu + 7zl od osby za przystrojenie sali :) To bedzie taki roczek z chrzcinami dla calej rodziny (ok 30 osob), a ze urodzinki wypadaja w czwartek (01.10) to pewnie w domu zrobimy sami dla siebie i Adasia mala imprezke z tortem i swieczkami.

czy u was tez jest tradycja z ta wrozba na roczek? Ze kladziemy przed dzieckiem rozaniec, kieliszek, ksiazke, pieniazki i czekamy co pierwsze chwyci?
A moze o czyms zapomnialam?:confused:
 
reklama
ANAI no i fajnie sie imprezka szykuje FAJNE POLACZENIE :-)
U nas tez jest taka tradycja z tymi rzeczami

Ja bylam dzis w kosciele i albo trzeba roczek zrobic 18 pazdziernika (Oliwka urodzila sie 30 pazdziernika) i chyba to date wole Ja nie wierze w takie cos nie wierze ze NIBY WCZESNIEJ SIE NIE ROBI ITP
Albo 15 listopada A dla mnie to troche jakos za pozno :-(

I SAMA NIE WIEM CO ROBOC

oGLADALAM DZIS TORTY W KSZTARCIE KUBUSIA PUCHATKA I KOSZT JAKIES 60 ZL :-)
PLus dogadalam sie z chrzestna ZE ONA KUPI KOLCZYKI ZLOTE TAK DO 200 ZL wiec kamien z serca bo ja nie wiem czy mnie byloby stac na takie kolczyki
 
No wlasnie jestesmy zapisani na mszy na 18 pazdziernika na godzine 15 ALE NIE WIEM CZY BABKA W PRACY DA MI WOLNE ona teraz bedzie ukladala grafik i jak ONA JUTRO BEDZIE W PRACY TO POWIEM ZEBY MI DALA 18 WOLNE BO MAM ROCZEK jak mi da to robimy 18

JA TEZ WOLE JAKOS WCZESNIEJ :-)
 
My jeszcze nie mamy planów :-D
Na pewno chce jakies fajne sanki :-D

Dorotka a moze w jakims innym kosciele po prostu bedzie wolna data??
A czemu nie w sobote??
 
Dorotka hmmm strasznei drogie te kolczyki:szok::szok::szok::szok:

A u nas staneło jednak na tym ze tradycyjnie robimy roczek u rodziców bo wyskoczyli z takimi cenami za osobe że tyle to ja na swoim weselu płaciłam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Więc znów musze zakasać rękawy i wziasc sie do roboty:-:)-(
 
U nas roczek wypada w tygodniu czyli środa 21.10. więc planujemy z M spędzić go bardzo rodzinnie w trójkę. M ma wziąć wolne i być tylko dla nas. Chce zamówić mały torcik i zapalić na nim świeczkę w godzienie narodzin synka no i oczywiście wystroić balonikami pokój. Popołudniu wycieczka po prezent(jeszcze nie wiem co) i wieczorkiem na mszę.
Rodzinę mamy poza Lublinem w którym mieszkamy więc pewnie będzie przyjeżdzała na raty. Mój M ma 7 siostr i 4 z nich mają już rodziny więc nie ukrywam że nie uśmiecha mi się robić imprezy na ponad 20 osób.
Także nasz roczek będzie się pewnie ciągnął przez ok 2 tygodnie zanim nas wszyscy odwiedzą.
Ale uważam że w tym dniu najważniejszymi osobami które powinny być z maluchem są RODZICE!
Pozdrawiam
 
MARTYNKA sa inne koscioly ale daleko od nas W tym Oliwka byla chrzczona i go mamy praktycznie pod domem Wiec wolimy tutaj :-)
CZARNA ja jak narazie fajne kolczyki widzialam w granicach 130-150 A CHRZESTNA SAMA POWIEDZIALA MI ZE TAK DO 200 ZL MOZE KUPIC ja mam wybrac aby i mnie sie podobaly A dla to wybieranie to sama przyjemnosc :-)

Dzis w nocy po wstaniu do Oliwki okolo 3 nie umialam zasnac :-(
I tak sobie myslalam ze to juz za miesiac A tak naprawde to wiele spraw na glowie
NIE WIEM W CO OLIWKE UBIORE ,jaka bedzie wtedy pogoda ONA ma plaszczyk bialy ze spodniami i kapeluszem w ktorym byla chrzczona w lutym To bylo na nia za duze wiec teraz bedzie w sam raz Ale nie wiem czy bedzue za miesiac zimno Bo to jest grube Myslalam na sukienka grubsza Do teego rajstopki i buciki A JE MUSZE KUPIC :-(
Ostatnio fajna sukienk ale sliczna zabrala mi kolezanka ktora mi ja dala bo chciala pozyczyc kuzynce i dupa blada A TA SUKIENKA TAK BY PASOWALA
Wiec trzeba sukienke jakas kupic
Na tort chyba zdecyduje sie na tanszy normalny tort z jakims obrazkiem na gorze
SWIETNY POMYSL TORT W GODZINIE NARODZIN DZIECKA :-)
I TE BALONIKI :-)

MYslalam jeszcze o zdjeciach u fotografa WIECIE TAKIE SUPER ZDJECIA ZROBIC JAKO PAMIATKA JAK oLIWKA MIALA ROCZEK tYLKO NIE WIEM CZY ROBIC JE W TEN DZIEN CO BYSMY ODPRAWIALI ROCZEK 18 PAZDZIERNIKA CZY W DNIU JEJ URODZIN 30 PAZDZIERNIKA

Ale sie rospisalam SORKI
 
reklama
U nas roczek wypada w tygodniu czyli środa 21.10. więc planujemy z M spędzić go bardzo rodzinnie w trójkę. M ma wziąć wolne i być tylko dla nas. Chce zamówić mały torcik i zapalić na nim świeczkę w godzienie narodzin synka no i oczywiście wystroić balonikami pokój. Popołudniu wycieczka po prezent(jeszcze nie wiem co) i wieczorkiem na mszę.
Rodzinę mamy poza Lublinem w którym mieszkamy więc pewnie będzie przyjeżdzała na raty. Mój M ma 7 siostr i 4 z nich mają już rodziny więc nie ukrywam że nie uśmiecha mi się robić imprezy na ponad 20 osób.
Także nasz roczek będzie się pewnie ciągnął przez ok 2 tygodnie zanim nas wszyscy odwiedzą.
Ale uważam że w tym dniu najważniejszymi osobami które powinny być z maluchem są RODZICE!
Pozdrawiam

Ja jestem bardzo rodzinna i goscina ale zdecydowanie wole jak wszyscy sie zjada jednego dnia niz zeby mi robili naloty przez 2 tyg:szok::szok::szok:
Ja tez wystawiam torcik w godzine urodzin małego:tak::tak: a imprezka jest dokładnie w jego dniu urodzin;-)
 
Do góry