reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"KINDERBAL"-naszych paździoszków

reklama
Oj nie wiem czy ktoś by u mnie wytrzymał do godziny urodzin Kacperka albo raczej wstał tak wcześnie. Niuniu urodził się o 2 w nocy więc było by to dość zabawne :)
 
Witajcie kochaniutki, super wateczek.Ja tez szykuje sie juz na malutkiej roczek, w koncu zostalo 2 tyg:szok:
My prezent juz kupilismy, taki:
http://www.argos.co.uk/wcsstore/argos/images/46-3672806SPA70UC495115M.jpg
Dostala troche wczesniej, ze wzgledu na pogode, niech sie naciesz zanim zacznie sie angielska jesien;-)
Powiem Wam ze ten rowerek jest naprawde super i mala jest nim zachwycona, teraz wszedzie poruszamy sie nim zamiast wozkiem:)

Co do przyjecia, to tak Wam zazdroszcze ze macie rodzinke ze soba, my niestety nie mamy tu nikogo wiec imprezka bedzie dla znajomych, sasiadow itd.
 
Dorotko Ty naprawde chcesz takie drgoie kolczyki?? Moge wiedziec po co?? Ja tam nie wiem Twoja sprawa, ale pamietaj ze takie dziecko raz dwa je zgubi, wyrwie albo cos innego. A po za tym naprawdę sliczne złote kolczyki mozna kupic juz za 60-70zł. Ja bym za 200zł wolała kupic cos naprawde bardziej pozytecznego i przydatnego :-)

Ja bym tort musiała wystawic o 6 rano :-D he he
 
MARTYNKA dzis bylam w 3 zlotnikach i widzialam jedne zlote kolczyki za 95 zl A tak to same 150 zl lub i wiecej A chce aby ona je troche ponosila Ja dostalam kolczyki tez na roczek i nosilam je dluzej niz do 18 :-)
Narazie sie rozgladam za cenami :-)

I u mnei decyzja zapadla Urodziny dokladnei w dniu urodzin Oliwki 30 pazdziernika (chyba jedna z ostatnich bede je odparwiala hehehe )i tort o 17,25 :-)
Impreza w domu A do kosciola 15 listopada i to tylko kosciol I bedzie wszystko co chcialam
Msze chcialam i bedzie ale troche pozniej I 30 chcialam uczcic ze akurat w tym dniu sie urodzila no i beda w ten dzien urodzinki :-)
 
reklama
Kaka zaproszenia fajne.Ja myslalam zeby zrobic samemu, takie z odbita raczka, ale w koncu chyba nie bede robila zadnych, bo to raptem kilka osob.
 
Do góry