reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kino na maksa !!

To co takoego jest w tym filmie?
Unthinkable mi sie nie podobal nie wytrzymalam do konca
Wczoraj ogl Wyspa tajemnic i sredni jak dla mnie
Incepcja o wiele lepszy
 
reklama
moniadan hmm jednym zdaniem to pewien popieprzony pan doktor postanawia stworzyc ludzką gąsienice :szok: i zszywa 3 osoby tak aby miały jeden przewód pokarmowy:eek: czyli twarzami i tyłkami:errr::hmm:
dal mnie ok ze względu na najbardziej pojechany scenariusz jaki ostatnio widziałam
 
Szok kto rezyseruje te filma tych kandyfatow na gasienice skad wzial
Jak sie konczy wszyacy sa dead?

ja nawet nie chce sobie wyorazac konca :p Ale tak sobie pomyslalm, ze jak ktos je caly czas go*no [sic!] to chyba bez happy endu ;]

Ostatnio ogladalam sporo filmow, ale chyba bez podniety i nic szczegolnie nie polece, za to przestrzege przed kolejna czescia 'pily' - nic ciekawego w ciagu dalszym ;) No dobra, wiec moze z romansidel, konczacych sie happy endem pojdzie 'going the distance' i stary polski film 'czy lucyna to dziewczyna' :p

sandrulińska z Twoich klimaow 'trash humpers' :p Ja tam przy takich wymiekam...

Do obejrzenia; 'conviction', 'F', 'never let me go' i 'hounddog'. To z ostatnich jakie ogladalam...

Dla kobietek 'easy a', lubie te aktorke i jej gre i nawet calkiem calkiem sie ja oglada. Na babski wieczor polecam ;]
 
wow Wy to prawdziwe kinomaniaczki.....
ja przewaznie ogladam to co leci w tv.
Przed wczoraj z m ogladalismy na tvp2 ""Ona to On"
a wczoraj ze znajomymi "Projekt dziecko"-polski
podobno " oswiadczyny po Irlandzku" sa swietne,mam ale nie ogladalam

dzis planujemy z M obejrzec "Swiety interes" polska komedia

"Efek motyla ogladalam"ale tylko jedna czesc/
Step up-tez siwtny.
"oszukac przeznaczenie"-uwielbiam jak tylko leci w tv to ja ogladam
 
reklama
DESCENT 2- horror, thiller, mocny- ja nie oglądałam, ale moj P poleca
Sollaris
Manta- Manta, Fanta - stare, niemieckie kino,
Skyline
Conviction- super film:szok:, na faktach, poryczałam się, P O L E C A M:tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry