reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiwi w ciazy

P

Papuszka16

Gość
Cześć, dzisiaj zjadłam 6 kiwi, będąc w 8 tygodniu ciazy.. przeczytałam że już 2 szt kiwi pokrywa dzienne zapotrzebowanie witaminy C. Czy coś może się stać?
 
reklama
Cześć, dzisiaj zjadłam 6 kiwi, będąc w 8 tygodniu ciazy.. przeczytałam że już 2 szt kiwi pokrywa dzienne zapotrzebowanie witaminy C. Czy coś może się stać?
Yyy, a dlaczego ma się coś stać? Kiwi bardzo zdrowe w ciąży, Wit C potrzebna (i kwas foliowy), więc na zdrowie 😃
 
Jak masz zaparcia to wyjdzie Ci na dobre, bo kiwi pomaga właśnie na to. Ewentualnie możesz dostać biegunki po takiej ilości. Mi lekarz polecił jeść na zaparcia, no może nie aż 6.

Poza tym nie powinno zaszkodzić.
 
Do góry