reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Klinika leczenia niepłodności Warszawa

Nowa1981

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Luty 2020
Postów
208
Dziewczyny z góry przepraszam, jeśli dubluję temat, ale nie mogę go nigdzie znaleźć. Przymierzamy się do konsultacji w klinice leczenia niepłodności (wprawdzie pół roku starań dopiero, ale ja mam 38 lat, a partner 49), jesteśmy z Warszawy. Którą klinikę polecacie najbardziej ? A może konkretnie jakiegoś lekarza ? Będę wdzięczna za każdą wskazówkę.
 
reklama
Dziewczyny z góry przepraszam, jeśli dubluję temat, ale nie mogę go nigdzie znaleźć. Przymierzamy się do konsultacji w klinice leczenia niepłodności (wprawdzie pół roku starań dopiero, ale ja mam 38 lat, a partner 49), jesteśmy z Warszawy. Którą klinikę polecacie najbardziej ? A może konkretnie jakiegoś lekarza ? Będę wdzięczna za każdą wskazówkę.

Ja polecam niedużą klinikę Fertina, lekarz- Alicja Bednarowska-Flisiak. Bardzo kompetentna, konkretna osoba, od razu przechodzi do działania, do każdej osoby pochodzi indywidualnie, w dodatku mają bardzo dobry sprzęt. U nas było źle, ale koniec końców do ciąży doszło w sposób
naturalny. Taki mały cud, ale na pewno też ogromna zasługa Pani doktor (oprócz tego dużo naszej pracy). Co prawda jesteśmy dosyć młodzi, ale też na pierwszą wizytę w celu sprawdzenia o co chodzi poszliśmy po pół roku starań, pół roku później zobaczyliśmy dwie kreski :). Trzymam za Was kciuki!
 
Ja polecam niedużą klinikę Fertina, lekarz- Alicja Bednarowska-Flisiak. Bardzo kompetentna, konkretna osoba, od razu przechodzi do działania, do każdej osoby pochodzi indywidualnie, w dodatku mają bardzo dobry sprzęt. U nas było źle, ale koniec końców do ciąży doszło w sposób
naturalny. Taki mały cud, ale na pewno też ogromna zasługa Pani doktor (oprócz tego dużo naszej pracy). Co prawda jesteśmy dosyć młodzi, ale też na pierwszą wizytę w celu sprawdzenia o co chodzi poszliśmy po pół roku starań, pół roku później zobaczyliśmy dwie kreski :). Trzymam za Was kciuki!

Dzięki :-) zaraz poczytam o klinice. Myślę, że nie ma na co czekać
 
Ja jeździłam do Invicty do dr, Jezaka, mamy córeczkę i teraz czekamy na synka który pojawi sie za miesiąc. Zależy wszystko od problemu, u nas problem jest skomplikowany i w dwóch poprzednich klinikach nam nie pomogli. Maja bardzo rozwińiete laboratorium. Teraz udało sie i jeszcze mamy 3 mrozaczki, co faktycznie mozna uznać za cud. Podchodziliśmy do 8 pełnych protokołów. Życzę powodzenia i im szybciej zaczniecie tym lepiej, tym bardziej ze badania i przygotowanie dość długo trwa.
 
W Warszawie mogę polecić tylko Invictę. Klinika, która potrafiła zebrać w jednym miejscu tyle świetnych specjalistów – zasługuje na uwagę! Z doświadczenia powiem, że lekarze przede wszystkim bazują na precyzyjnej ocenie płodności pary (chodzi mi o poszerzone badania, by dokładnie określić przyczynę problemów). Pracują z trudnymi przypadkami i mają w tym spore doświadczenie!
 
Do góry