reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Dzisiaj o 17:30 na YT i na FB babyboom.pl spotkanie dotyczące praw kobiet w ciąży. Zapraszam

    Czy znasz kubeczek FERTI∙LILY, stworzony dla par, które mają problemy z poczęciem? Teraz możesz kupić go ze zniżką. Natomiast, jeśli z niego korzystałaś, proszę podziel się ze mną opinią Przeczytaj i zdecyduj

    Jeśli czujesz zmęczenie, wypalenie i chcesz zadbać o siebie, a nie masz dużo czasu - wpadnij jutro o 10:00 na kawę z uważnością. 15 min. ćwiczeń mindfulness robi zmianę. Zapraszam

reklama

Klinika na Grobli we Wrocławiu

ida7

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
11 Sierpień 2005
Postów
108
Mam pytanie do kobiet z Wrocławia
Czy słyszałyście jakieś opinie na temat tej kliniki?
Czy wogóle mają tam salę porodową?
pozdrowienia
 
reklama
Dołączył(a)
19 Grudzień 2005
Postów
1
Hej! Na "groblę" chodzę do mojego ginekologa. Z tego, co wiem, jest to po prostu przychodnia, w której przyjmują ginekolodzy z Brochowa. Wykonują jakieś zabiegi na miejscu, ale raczej nie przyjmują porodów. Adres:
www.poliklinika.com.pl
 
Dołączył(a)
27 Listopad 2009
Postów
1
W klinice nie można rodzić. Przyjmuja tam dobrzy lekarze, ale nastawieni na zysk. I to nie mały, gdyż cena wizyty wynosi 80zł, a na badanie usg dopochwowe trzeba dodatkowo zapłacić 100zł i w dodatku czekać po wizycie do innego gabinetu w kolejce. Badanie usg wykonuje inny lekarz i jakby coś bylo niepokojącego do dzwoni po lekarza prowadzącego. Dziwna to praktyka, organizacyjnie to wychodzi bardzo długo i niekomfortowo dla kobiety, która po wyzycie musi się ubrać i przejść do kolejki na usg. Z rejestracją nie jest łatwo, ciężko się dodzwonić i umówić na dogodny termin.Nie polecam ze względów organizacyjnych i finansowych.
 
Do góry