reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłodzko i okolice - jest tutaj ktoś z tych "pięknych" zakątków Polski?

vici - a kto prowadził Twoją ciążę?

Co napisać o sobie - ja póki co jestem typową kurą domową - brak perspektyw na pracę w Kłodzku. Wogóle Kłodzko mnie dobija tą swoją nijakością. I teraz gdybym znów miała po studiach wybrać miejsce zamiekszania to nie wróciłabym w rodzinne strony. Myślę coś o własnym biznesie bo chyba nic innego tu robić nie będę.
 
reklama
Pawlow i mimo tego co ostatnio zaszlo(na wiosne) to jak bym mogla i 2 bym u niego prowadzila.Dalej do niego chcodze i nie zmienie opini na jego temat i juz.Wiem,ze roznie bywa ale kazdy lekarz ma rozne opinie,nie ma nikogo 100% super.
Ja tez kura domowa ale juz powoli chopla dostaje.Narazie nic z praca sie nie wyjasnilo.
 
Moją ciążę też prowadził Pawłow i też bardzo sobie chwalę i nadal do niego chodzę. Ja dla odmiany pracuję i właśnie kwitne w pracy prawie zasypiam:-D
 
Ja też do Benka chodziła i chodzę już prawie lat 4 :] - fantastyczny facet i bardzo dobry lekarz ;] Mam tylko nadzieję, że jak zajdę w ciążą to mi go nie "zamkną" bo chyba bym oszalała. Mam nadzieję, że cała ta sprawa zakończy się dobrze.

anetasa - a możesz zdradzić gdzie pracujesz?
 
Oj widze ze same zwoleniczki Pawlowa sie zebraly:-Dja niestety do nich nie naleze w pore zmienilam lekarza bo mogloby byc zle....on mozna powiedziec ze w ogole nie prowadzil mi ciazy a jak wiecie to byla moja 3 ciaza takze wiem jak powinno to przebiegac no ale coz moze stwierdzil ze do tej pacjetki sie nie przylozy akurat....
A powiedzcie co sie wydarzylo bo ja w klodzku od stycznia nie bylam to nie zorientowana jestem...
Vici pytalas co u Nas a wiec dzieci chodza do szkoly maly teraz dostal jakies dziwnej szkockiej choroby wieku dzieciecgo ma wysypke na dloniach i stopach i nic jesc nie chce ,szkockie dzieci sa na to szczepone a on nie byl i gdzies z przedszkola prZyniosl.
Narazie chodZi do przedszkola na 2,5 hdziennie ciezko bylo mu sie zaklimatyzowac ale juz jest ok...
My czekamy jak na zbawienie na te zasilki na dzieci zwlaszcza ze moja fabryka teraz prawdopdobnie bedzie miala postoj przez 1-2 tyg i zostaniemy tylko o jednej wyplacie i troche mnie to przeraza a wiadomo ze teraz nigdzie pracy nie znajde innej....no ale mam nadzieje ze jakos bedzie:-(
 
Heheh a ja myslalam,ze mnie zeszkalujecie za niego a tu prosze.Ja juz ponad 3 latka do niego biegam.Mam z glowy bo zadzwonie ,ze jestem i ztaraz mam wizyte.No i to jedyny lekarz co zdecydowal sie zalozyc sporale bo inni nie chcieli:szok:
ZQo juz ci pisze o aferze.To bylo na wiosne jakos marcem chyba.Zamkneli Pawlowa i od Nany tez.W sumie przez nane polecial bo skrobanke zrobil a dziewczyna w ciezkim stanie pozniej jakos wygadala to policji.Wiadomo jak w takich agencjach kasa tylko sie liczy.Sledztwo chyba w Opolu prowadza ale z tego co wiem nie maja dowodow na niego.Wypuscili go za kaucja i to spora.Teraz bedzie chyba oczyszczony z zarzutow ale czy to prawda???Ktoz to wie.Powiem szczerze ,ze wiedzialam o nim i usowanu juz dawno dawno.Nie wadzi mi to bo jak jest potrzeba to zawsze ktos to wykona i lepiej aby lekarz.Ja nigdy bym nie usunela dziecka ale jesli ktos potrzeboje czy chce to powinien moc.Prawo polskie w tej kwestii mi sie nie podoba i tyle.

No to sie rozpisalam :-/
 
Vici co robi Pawlow t wiedzialo cale klodzko ja z okien mieszkania mialam widok doskonaly jakie fury podjezdzaly i panienki tam zostawiali wiec w ogole mnie to nie zdziwilo ,ja dziekuje Bogu ze mialam przeczucie i zmienilam lekaza na Wroclaw bo natychmiast wyladowalam w szpitalu z zagrozona ciaza a u niego wszysko ok bylo:tak:
 
To dobrze,ze tak sie skonczylo.Przyznam szczerze,ze u mnie byla ciaza ksiazkowa,zero komplikacji i czulam sie super.Nie wiem co byloby jak byloby zle ale nie bylo i dlatego zadowolona jestem.Do tego przyjechal do mnie i przez wyjazdem do szpitala najpierw do niego dzwonilam i on juz mnie zapowiadzial.Chyba nie musze pisac,ze latalam prywatnie :-/Ale to byl jedyny lekarz co zgodzol sie prowadzic mi ciaze likendowo i do tego jak sie zjawie.Ja jezdzilam specjalnie z tad na wizyty.
 
vici ja tez chodzilam prywatnie (oczywiscie do szpitala jak wiadomo)i zadnych badan tylko usg i konieec nastepna wizyta nawet mi cisnienia nie zmierzyl ani nie zwazyl a juz nie wspomne o tym ze nie skierowal mnie na badania genetyczne do ktorych mialam podwojne wskazania po pierwsze mam jedno dziecko niepelnosprawne a po drugie ze wzgledu na wiek ach....szkoda gadac
 
reklama
Do góry