reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Ja z rodzinką w sobotę byliśmy na swojej działce. Mąż w zeszłym tygodniu posadził tam pierwsze drzewka owocowe jedną czereśnie i trzy wiśnie. A teraz byliśmy zobaczyć czy coś będzie z tych drzewek i zrobić tam troczę porządku.






 
reklama
ech, zazdroszcze tych spacerow ... my troche ograniczeni bo michal chory ... ale w weekend zaliczyl juz nie za dluga wizyte w sobieszewie ... kamilka byla zdezorientowana piaskiem ... szkoda ze tego nie widzialam ale bylam zajeta w weekend - chodze na warsztaty tanca brzucha :)
mam nadzieje ze pogoda sie utrzyma :) w weekend szykuje urodzinki dla malej (to juz roczek) w przyjacielskim gronie :)
martka zdjecia super :)
asiuk Jakubek super siedzi :)
 
Cześć dziewczyny!
Wypad na bulwar udany, ale efekt wyprawy to zgubione przeze mnie okulary przeciwsłoneczne:cool2: :-( big kupa małej:-p i jej płacz na cały autobus w drodze powrotnej:-( W ogóle to jak zwykle niezłe tłumy na bulwarze, dla mnie zbyt tłoczno...do tego pomalowali większość ławek i nie było poza piaskiem gdzie usiąść:wściekła/y: bo wszystkie niepomalowane ławki zajęte...
No to wrzucam fotki z 3 ostatnich dni:-) Miłego oglądania i spokojnej nocy:tak:
Idzia szkoda, że musisz siedzieć w domu w taką piękną pogodę, ale mam nadzieję, że Michał biegusiem wydobrzeje:tak: , co do pogody to zapowiadają, niestety, od jutra deszcze:-( oby się prognoza nie sprawdziła...

Wczasy na działce:-)
3zaokgh.jpg


1-szy raz na placu zabaw:tak:
436k3s3.jpg


Ale tu faaaajnie:tak:
35l4yfm.jpg


Prawdziwa huśtawka:-D
491rq4x.jpg


Moja 1-sza wizyta na plaży:-p Po mojej minie od razu widać, jak mi się tu podoba:-)
2nurd00.jpg


Z mamusią:-)
4hl8eg9.jpg
 
komarkowa superancka Paulinka :) widac ze podobal sie jej wypad :)

a jezeli chodzi o michalka to bylismy popoludniu na spacerku - jutro na kontrole do lekarza i w srode juz do przedszkola :) dzien jest ccoraz dluzszy to mozna zaliczac dodatkowe spacerki po poludniu :)
no i dzisiejszy spacerek byl pierwszym bez wozka - czyli kamilka na pieszonogach ... byla baaaaardzo zadowolona :)
 
wi chodze na warsztaty tanca brzucha :)

wow....super sprawa taki taniec brzucha...gratuluje pomysłu:)


Komarkowa
Paulinka boska.....w jakiej dzielnicy Gdyni mieszkacie?bp ten plac zbaw to jak nad morzem wygląda:)

Abeja
Zuzka strasnie do Ciebie podobna, a rosnie hohohoh..GRATULACJE..ediecie mielis pokój, ja z Michaliną spałam miesiąc..potem mała spoała u siebie, ale czasem jak mała ma zły sen i budzi sie z płaczem (rzadko) to biore ja do nas i czekam az zasnie i do łóżeczka, i czasem jak Darka nie ma i mi smutno to jak sie pszebudz biore ja do siebie i sie pszytulamy az obie zasniemy..ja sie budze chwile poózniej pokopana i odkładam ja do wyrka:-)

Uciekam pod prysznic....

Dobrej nocki
 
no i dzisiejszy spacerek byl pierwszym bez wozka - czyli kamilka na pieszonogach ... byla baaaaardzo zadowolona :)

Idzia nie chwaliłaś się, że Kamilka już sama chodzi:wściekła/y: ;-) teraz oczy to pewnie dookoła głowy masz;-)
Martka_79 ten plac znajduje się przy drodze na Babie Doły:tak: Piasek wzięty być może z pobliskiej plaży:-) a ja mieszkam sobie na Obłużu:tak:
Zamiast dzisiejszego deszczu, mamy słoneczko:-) fajowo, tylko mnie coś gardło zaczyna pobolewać:-( wczoraj sobie pozwoliłam na lody:-p
pozdr.
 
nie, nie - kamilka sama jeszcze nie chodzi ... chodzilo mi o to ze byla bez wozka ale szla za raczki :) chociaz pewnie niedlugo sama juz pojdzie bo coraz czesciej i chetniej staje w domu bez trzymanki i stara sie jak najdluzej wytrwac :)

abeja to swietna sprawa ze Zuza sama zasypia - to ogromny luz dla rodzicow :) tak trzymac !!!
 
No Beatka, sciagnęłam Cie telepatycznie, tak sobie ostatnio pomyslałam, gdziesz Ty się posiałaś? Bliżej niż dalej już co? Hihihihi

boje sie odstawic fenoterol :baffled: niech jescze nie wychodzi.ale z drugiej strony,mam tak bolesny nacisk na miednice,ze niech wychodzi szybciej :-p bardzo chce dotrwac do poczatku maja.zobaczymy,czy to sie uda :-)
 
reklama
Ach Betka tak to jest z mluchami najpierw daja nam kopy jak sa w brzuszku, a potem juz na zewnatrz......ale powiem wam ze tesknie za tymi ruchami, szczególnie za pierwszymi...ale rzeczywiscie w ostatnim tyg. jak dziecko nie ma juz miejsca, to to dziwaczne rozpychanie się pszestaje być fajne i czesto boli.......
..znaczy Mariannka to silna zdrowa dziewczynka...trzeba sie cieszyć....:-D



Wiecie co ja dzisiaj zrobiłam?
wykapałam małą ubrałam posadziłam do fotelika , otwieram lodówke ..a tam:szok::szok::szok: pusto:szok::szok::szok:..zapomniałam ze miałam zkupoy zrobic......szok.........tylko plasterek sera......nic na kolacje dla dziecka..:szok::szok::szok:
ale spoko miałam na jutro dla niej obiad, i mała dostała na kolacje poulpety z koperkiem i kalafiorka z brokułami i marchewka..., zkasiła to jeszcze jednym Monte..:baffled::baffled::baffled:...ale ze mnie durna kobieta, a sama zjadłam kawałek odtatni chleba z tym plastrem sera.......i głodna jestem:-:)laugh2:

Spadam bo w "kocham kino" dzis film.....komedio, dramat, kryminalno-muzyczny......????..dziwaczne co, ale ogladałam to jak byłam w ciazy i nie zobaczyłam do końca, ale byłam na siebie wtedy zła ze zasnełam, bo to tak jakby ktos urwał oststnia strone z dobrego kryminału, ta z zakończeniem i wyjasnieniem....a tytuł to "Osiem kobiet"....:-)

Dobranoc....
 
Do góry