reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

To kurujcie się :)

My zaraz idziemy na spacer.Może w końcu do przychodni zajdę,bo mnie lekarka powiesi za ten bilans dwulatka :)
 
reklama
hej laseczki:)
Iza zdrówka dla Pati:)! jakie kupiłaś jej buciki? jakaś fajna firma? ja na bartku sie zawiodłam, oglądałam ostatnio z emka w deichmannie elefanteny i bardzo mi sie spodobały:)
my dzis wstaliśmy o 5:30, ale jakoś nie narzekam, wyspana jestem nawet:) obiad zrobiony, posprzatane, młodzian zasypia, ja zaraz ide się kąpać, a jak wstanie to śmigamy na spacer:)
miłego dnia:)
 
Ostatnia edycja:
Hej Kochane :-)

Iza: zdrówka dla Was! No, cóż jasnowidz ze mnie, że hej :-p
Martyna: super fotki wyszły :-)

Będziecie zimę wyganiać? Hmm, no ja się nie załapie, chyba tym razem. No, a ja w końcu zamówiłam ten wypiekacz do chleba i jeszcze urządzenie do robienia i jogurtów i lodów :-) Oj, w domu rozpusta będzie ;-)

Idę porządkować chatę, bo normalnie zagruzowana jest :wściekła/y: Obiad gotowy, więc zabieram się do roboty. Miłego dnia:-)
 
Marta - miłego spacerku, pozdrówcie od nas słoneczko :D

Madzia - Nie kupuję Patce butów w cenach Bartka, bo noga jej rośnie na potegę i już ma rozmiar jak podolski złodziej :D Kupiłam takie w BOTI :



Cris - chwal się chwal co tam zamierzasz pichcić to jeszcze u Ciebie zamieszkam :p
 
Iza ja kupiłam na zime, bo Bartek to Bartek i się przeliczyłam. już nie kupie więcej, buty mega sztywne.
a ja moge gdzieś zobaczyc foty martynki:)?
Iza ogladałam wczoraj foty na twoim blogu, mamka matyldy naprawde mega laska :) brzucha prawie wcale jak na 9 miesiac:)
 
Dzisiaj też na blogu są nowości, zapraszam.

No brzusio mały był ale dzidzia też urodziła się maleńka, i przez cesarkę bo tętno zanikało. Coś tam było nie tak z przepływami i dlatego Matyldzia taka kruszyneczka.

Znalazłam dziś forum o fotografowaniu dzieci, wstyd wielki ale siedzę i czytam jak zaczarowana w koszuli nocnej, bo to taka skarbnica wiedzy że hoho. Mnóstwo pomysłów, inspiracji, ciekawostek, no i przepięknych zdjęć!
 
Dzisiaj też na blogu są nowości, zapraszam.

No brzusio mały był ale dzidzia też urodziła się maleńka, i przez cesarkę bo tętno zanikało. Coś tam było nie tak z przepływami i dlatego Matyldzia taka kruszyneczka.

Znalazłam dziś forum o fotografowaniu dzieci, wstyd wielki ale siedzę i czytam jak zaczarowana w koszuli nocnej, bo to taka skarbnica wiedzy że hoho. Mnóstwo pomysłów, inspiracji, ciekawostek, no i przepięknych zdjęć!
Boshe widziałam foty....Iza ja chce więcej !!!super codziennie tez tak szperam....i potem siedze i tęsknie i marze ....i ja tez tak chce ......

ja caly czas namawiam szwgierke na wspolna sesje z moim Mackiem, bo jej się kruszyna urodzila dwa miechy temu ....ale zero odzewu...to chyba sama sie zdecyduje ...i Cie wykorzystam , moj bracki jakis taki nie chętny i jak mu ostatnio sugerowałam co ma fotografowac i w jaki sposob marudzil,,grrra takie miałam pomysly na te chrzciny i żałuje , że się tobie nie narzuciłam ...


Martynka super foty!!!!!!!!!!!!!!!:tak:brzusio cudny!!!

Marta po tych fotach Izy przypomiala mi się wspaniala szarlotka i kawa z mlekiem sojowym..ja oszleje tutaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Coś mi do głowy strzeliło i wybrałam się z małą do Gdańska skmką :)

W drodze powrotnej usnęła mi na przystanku autobusowym i ledwo ją doniosłam do domu.Teraz śpi w całym ekwipunku przy otwartym oknie :-)

Ana jak przyjedziesz to się wybierzemy do galerii.Ja odkąd odkryłam jej istnienie to przy pierwszej lepszej okazji tam wpadam :-)

Idę sobie kawe zrobić :)
 
reklama
Boshe widziałam foty....Iza ja chce więcej !!!super codziennie tez tak szperam....i potem siedze i tęsknie i marze ....i ja tez tak chce ......

ja caly czas namawiam szwgierke na wspolna sesje z moim Mackiem, bo jej się kruszyna urodzila dwa miechy temu ....ale zero odzewu...to chyba sama sie zdecyduje ...i Cie wykorzystam , moj bracki jakis taki nie chętny i jak mu ostatnio sugerowałam co ma fotografowac i w jaki sposob marudzil,,grrra takie miałam pomysly na te chrzciny i żałuje , że się tobie nie narzuciłam ...


Martynka super foty!!!!!!!!!!!!!!!:tak:brzusio cudny!!!

Marta po tych fotach Izy przypomiala mi się wspaniala szarlotka i kawa z mlekiem sojowym..ja oszleje tutaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aneczko kochana, masz talent i dobre oko do fotografii, dużo Ci nie brakuje, uwierz mi :) Jesteś zdolniacha i śliczne zdjęcia robisz swoim synkom.

Po suwaczku widzę, że niebawem do nas wracasz?

Dziękuję Wam kochane za budujące komentarze!
 
Do góry