reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kochane pomocy

Dołączył(a)
29 Październik 2020
Postów
10
Zrobiłam wczoraj clear blue test ciążowy i pokazał wynik pozytywny 1/2 tydzień.
Dziś powtórzyłam zwykły test i pokazał 2 kreski, jedna trochę bladsza.
Odstawilam we wrześniu tabletki, ostatnie krwawienie z odstąpienia miałam 25 września. Tak bardzo się boję ze za szybko po odstawieniu nam się udało. Do lekarza idę dopiero 18 listopada i chyba zwariuje.
Naczytałam się o ciążach pozamacicznych i tak strasznie się boję.
 

Załączniki

  • IMG_20201029_084006.jpg
    IMG_20201029_084006.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 933
reklama
Nie czytaj to co piszą w necie bo tylko stresujesz sie. A po drugie popatrz ile osób zaszło w ciążę biorąc tabletki i rodza zdrowe dziecko. Ja brałam tabletki ale miałam w tedy problem z żołądkiem i zwymiotalam tabletkę i zaszłam w ciążę biorąc tabletki więc spokojnie :) dużo jest przypadków że odrazu po odstawieniu się udaje ;) nie stresuj się to ma być piękny okres czasu dla Was :p usiądź, i wyrzuć z siebie źle myśli ;) ciesz się fasolka ;) będziesz w tedy dużo zdrowsza :)
 
Nie czytaj to co piszą w necie bo tylko stresujesz sie. A po drugie popatrz ile osób zaszło w ciążę biorąc tabletki i rodza zdrowe dziecko. Ja brałam tabletki ale miałam w tedy problem z żołądkiem i zwymiotalam tabletkę i zaszłam w ciążę biorąc tabletki więc spokojnie :) dużo jest przypadków że odrazu po odstawieniu się udaje ;) nie stresuj się to ma być piękny okres czasu dla Was :p usiądź, i wyrzuć z siebie źle myśli ;) ciesz się fasolka ;) będziesz w tedy dużo zdrowsza :)
Chyba skończę na jakiś czas z internetem. Już bym chciała być po wizycie i usłyszeć że wszystko ok, że zarodek tam gdzie być powinien. Strasznie to stresujące. 😫
 
Bardzo dużo dzoewxzyn ,zachodzi w ciaze zaraz po odstawieniu ,i nic się złego nie dzieje , zleci raz dwa ,a za 2 tyg juz bedzie cos widac ,albo i nawet serduszko bedzie
 
reklama
Do góry