reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kochane pomocy

Rozwiązania
0
Zrobiłam wczoraj clear blue test ciążowy i pokazał wynik pozytywny 1/2 tydzień.
Dziś powtórzyłam zwykły test i pokazał 2 kreski, jedna trochę bladsza.
Odstawilam we wrześniu tabletki, ostatnie krwawienie z odstąpienia miałam 25 września. Tak bardzo się boję ze za szybko po odstawieniu nam się udało. Do lekarza idę dopiero 18 listopada i chyba zwariuje.
Naczytałam się o ciążach pozamacicznych i tak strasznie się boję.

Załączniki

reklama

Jetkaa

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Nie czytaj to co piszą w necie bo tylko stresujesz sie. A po drugie popatrz ile osób zaszło w ciążę biorąc tabletki i rodza zdrowe dziecko. Ja brałam tabletki ale miałam w tedy problem z żołądkiem i zwymiotalam tabletkę i zaszłam w ciążę biorąc tabletki więc spokojnie :) dużo jest przypadków że odrazu po odstawieniu się udaje ;) nie stresuj się to ma być piękny okres czasu dla Was :p usiądź, i wyrzuć z siebie źle myśli ;) ciesz się fasolka ;) będziesz w tedy dużo zdrowsza :)

Rozwiązania
0
Nie czytaj to co piszą w necie bo tylko stresujesz sie. A po drugie popatrz ile osób zaszło w ciążę biorąc tabletki i rodza zdrowe dziecko. Ja brałam tabletki ale miałam w tedy problem z żołądkiem i zwymiotalam tabletkę i zaszłam w ciążę biorąc tabletki więc spokojnie :) dużo jest przypadków że odrazu po odstawieniu się udaje ;) nie stresuj się to ma być piękny okres czasu dla Was :p usiądź, i wyrzuć z siebie źle myśli ;) ciesz się fasolka ;) będziesz w tedy dużo zdrowsza :)
Chyba skończę na jakiś czas z internetem. Już bym chciała być po wizycie i usłyszeć że wszystko ok, że zarodek tam gdzie być powinien. Strasznie to stresujące. 😫

Natalia198777

Rozwiązania
0
Spokojnie czytanie w necie to najgorsza rzecz. Tez tak robiłam niepotrzebnie sie nakrecałam.. nie czytaj!!!:)

Fado123

Rozwiązania
3
Bardzo dużo dzoewxzyn ,zachodzi w ciaze zaraz po odstawieniu ,i nic się złego nie dzieje , zleci raz dwa ,a za 2 tyg juz bedzie cos widac ,albo i nawet serduszko bedzie

reklama
Rozwiązania
0
Bardzo dużo dzoewxzyn ,zachodzi w ciaze zaraz po odstawieniu ,i nic się złego nie dzieje , zleci raz dwa ,a za 2 tyg juz bedzie cos widac ,albo i nawet serduszko bedzie
Ja po prostu wariuje jak myślę że test pokazał tylko 1/2 tygodnie ciąży to że wszystko się może zdarzyć 😭

Podobne tematy
Autor Tytuł Forum Odpowiedzi Data
S Kochane pomocy Potrzebuję porady 7
lwiczka82 Kochane pomocy Potrzebuję porady 4
eska13 Kochane dziewczyny potrzebuje waszej pomocy!!!!!! Ciąża, poród, połóg 7
S Mamusie kochane potrzebuje porady Ciąża, poród, połóg 11
An1982 Bobasy nasze kochane Grudniowe mamusie 2019 0
Arluś Witam was kochane dołączam do grupy dwa pozytywne testy i trochę obaw.. Czerwcowe mamy 2020 7
P Kochane co to? Biec do lekarza? Potrzebuję porady 5
K Trzymajcie kciuki kochane! :) Potrzebuję porady 2
natala95 Kochane Dzieci urodzone w 2012 roku 10
D Będzie ciąża czy nie ;)? Pomóżcie Kochane Dziewczyny ! Potrzebuję porady 7
H Boję się, że drugie dziecko nie będzie aż tak bardzo przeze mnie kochane. Zwierzenia 1
M Nasze kochane dodatkowe kilogramy :) Dzieci urodzone w sierpniu 2013 128
K Pomóżcie kochane . Mamy z UK 17
MsMickey Nasze kochane mamusie/teściowe - czyli opowieści z serii:bo kiedyś to było inaczej ;) Dzieci urodzone w czerwcu 2012 2
natusa1988 Kochane mamy (i nie tylko), wypełnicie ankietkę? Plotki wózkowo - koleżeńskie 1
carrie_em Kochane mamy, proszę wypełnijcie ankietę do pracy mgr :) Jedzeniowe ABC 1
carrie_em Mamusie kochane, proszę Was o pomoc w zebraniu wyników do pracy mgr!Zróbcie ankietę:) Porady - rozwój i zdrowie dzieci 0
carrie_em Kochane mamy, proszę wypełnijcie ankietę do pracy mgr :) Żywienie dzieci - porady 0
carrie_em Kochane mamy, proszę wypełnijcie ankietę :) Archiwum 2 - 3 latki 8
carrie_em Kochane mamy, pomóżcie w napisaniu mgr, wypełnijcie ankietę!:) Trzylatki 0
Divertte Jak tam kochane Wasze dzieci przed komunią? Dzieci urodzone w 2002 roku 24
Anastazja1 Nasze kochane 9 miesięcy, czyli ciążowy kogel mogel :-) Dzieci urodzone w kwietniu 2010 1089
O Nasze TEŚCIOWE "kochane"..... dzieci urodzone we wrześniu 2009 232
NUNA nasze kochane BABCIE Dzieci urodzone w czerwcu 2007 28
Szczęśliwakobieta Ciąża zagrożona pomocy ! Potrzebuję porady 32
A Pomocy!!! Ciąża, poród, połóg 17
EWELISIA 19 Potrzebuje pomocy . Czy mogę być w ciąży ? Ciąża, poród, połóg 140
E Potrzebuję pomocy Ciąża, poród, połóg 7
K Testy owulacyjne potrzebuje pomocy. Potrzebuję porady 6
A Ciagły poranny płacz-pomocy Potrzebuję porady 9
ciazniczka poronienie, wyniki badan na trombofilie - pomocy! Potrzebuję porady 9
J Pomocy 😕 Problem z okiem Potrzebuję porady 17
D Powiększona miedniczka nerkowa 20 tydzień ciąży pomocy Potrzebuję porady 15
A co myslicie ? Potrzebuję porady 19
M BTHCG PRZYROST - POMOCY Ciąża, poród, połóg 42
A Beta hcg - jaka byla u Was? Ciąża po poronieniu 21
R Gęsta wydzielina , zatkany nos i kaszel jedynie w nocy. pomocy Potrzebuję porady 3
Pauplo000 Pomocy, cukrzyca ciążowa Potrzebuję porady 8
X Blagam pomocy! Bezsennosc 2 latka Potrzebuję porady 17
Polciaxyzx Lametta pomocy:) Potrzebuję porady 4
N Pomocy, zastoj Potrzebuję porady 5
I Pomocy! Potrzebuję porady 2
D Ząbkowanie a zaparcia Potrzebuję porady 5
M Wyniki do pracy która pisze POMOCY Przyszłe mamy 1
J Pomocy!!!! 33 tydzień ciąży, przytyłam tylko 200g...!!! Ciąża, poród, połóg 15
Z Pomocy badania prenatalne bialko ! Potrzebuję porady 3
kingulxx Pomocy- beta HCG Potrzebuję porady 12
Jeanetttte Test przed @ Potrzebuję porady 12
D Mamy styczniowe POMOCY! Styczniowe mamy 2020 7
I Poronienia 2x, gdzie szukać pomocy Trójmiasto Ciąża po poronieniu 11