reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kojec, chodzik itp - czyli kupujemy nowy sprzęt dla dziecka

reklama
Leyna no za cenę to zdecydowany MINUS:-D :laugh2:
Mnie się jakoś te trójkołowe wózki nie podobają, jakieś takie kosmiczne są:-p :-D , ale wszystko kwestia gustu, a o gustach się nie dyskutuje, no nie;-), poza tym może ja staroświecka jestem:laugh2:. My spacerówkę, tzn. Ala spacerówkę dostała od teściów na chrzciny, ale już kółko tylne odpadło:wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: , niby mąż naprawił, ale na jak długo zobaczymy:baffled:, poza tym nie jest najgorsza, a mała to mogłaby w niej wszystko robić, jeść, siedzieć, leżeć,bawić się i spać (właściwie w ciągu dnia to tylko w niej śpi).;-)
 
Faktycznie super sie sklada! Ale cena masakryczna, jak dla mnie... No i szkoda, ze nie ma daszka...
 
Ollesia, ma daszek z tego co wyczytałam w opisie wózka, tylko na zdjęciu go nie ma (też na to zwróciłam uwagę;-) )
 

Mnie się jakoś te trójkołowe wózki nie podobają, jakieś takie kosmiczne są:-p :-D , ale wszystko kwestia gustu, a o gustach się nie dyskutuje, no nie;-), poza tym może ja staroświecka jestem:laugh2:.

a mnie się też nie podobają trójkołowce ;-):-) mnie się spodobał system składania i waga
 
Leyna zapki sa sliczne bo ja wlasnie o niej myslalam...dla mnie minusem jest to ze oparcie sie nie rozklada ...a nasza mala od czasu do czasu ( teraz zadziej ) ale jeszcze sopie utnie komara na spacerku ....a wtedy ja oparcie rozkladam ...no i cena to i tak nizsza niz u nas ;-)
 
Ojej, cena kosmiczna, u mnie w tym wypadku juz odpada na dzien dobry... A inna sprawa, ze tez nie lbie trojkolowek, a gdybym chciala jakis nieduzy po zlozeniu to decydowalabym sie na parasolke, na pewno wiecej miejsca po zlozeniu zajmuja, ale i tak duuuuzo mniej niz normalne wozki.
 
reklama
Tak, parasoleczki są super bo wygodne, małe, leciutkie. Ale dla naszych 6-7mieś szkrabów to chyba nieodpowiedni wózek.Myślę ze nieduże spacerówki będą ok. Są niedrogie i na pewno bardziej komfortowe dla naszych maluchów.
 
Do góry