reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kojec, chodzik itp - czyli kupujemy nowy sprzęt dla dziecka

karoo mam nadzieje ze sie nie masz nic przeciwko ale zamowilismy wczoraj ten fotelik bazujac na Twojej opinii. DZiekujemy za podsuniecie pomyslu :tak:
Falbala, nie no, normalnie sie obrazam :tak: :tak: :tak: :-D :-D :-D Mam tylko nadzieje, ze nie bedziecie niezadowoleni... Ja ten nasz zanim wsadzilam w niego dziecko rozebralam na czesci pierwsze i zlozylam z powrotem, bo musialam wiedziec co, gdzie i jak :-D
 
reklama
rety!!!! ja jeszcze nie myślałam o zmianie fotelika.. może dlatego,że moja jula jest dośc drobna i jak narazie sprawdza sie ten, który mamy...

co do krzesełka przeglądnełam sobie wasze propozycje, ale jeszcze na nic sie nie zdecydowałam... chyba jeszcze troszkę z tym zakupem sie wstrzymamy, bo jak narazie julke karmie w bujaczku...
 
Sara jeszcze jakos sie miesci w swoim Graco do 13 kg, ale mysle, ze na lato kupimy juz wiekszy - tylko nie wiem do ilu kg najlepiej i ktore sa bardziej funkcjonalne? Mysle nad Maxi Cosi albo Chicco.

Ewa, my mamy krzeselko do karmienia, ale wole Sare karmic w lezaczku :-) i dlatego jest tak usyfiony, ze szkoda gadac, a nie mam jak go wyprac, bo przez noc mi nie wychnie :baffled: Musze poczekac az sie cieplej zrobi :-)
 
Falbala, nie no, normalnie sie obrazam :tak: :tak: :tak: :-D :-D :-D Mam tylko nadzieje, ze nie bedziecie niezadowoleni... Ja ten nasz zanim wsadzilam w niego dziecko rozebralam na czesci pierwsze i zlozylam z powrotem, bo musialam wiedziec co, gdzie i jak :-D
No juz niby wyslali to poczekam i potem dam znac czy sie naszej malej spodobal :tak: :tak: a jak nie to i tak w sumie nie ma innego wyjscia hehe
 
cieszę się, że podpowiedziałam troszkę z fotelikiem, na dowód tego, że zakup czeka nas już lada dzień, wkleiłam zdjęcia na "rosnących", widać jak Alce nóżki wystają:-D
 
Hmmm, powiedzcie mi czy to nie za wcześnie ale myślałam już nad typowym wózkiem spacerowym. Chociaż mamy wózek wielofunkcyjny chciałam coś lżejszego, mniejszego. Jak kupię go przed świętami to niunia będzie miała 7,5 mieś. Czy to nie za wcześniej bo różne słyszałam opinie i już sama nie wiem.
 
dzustta ja też juz się zastanawiam nad spacerówką , bo ta z wielofunkcyjnego Deltima doprowadza mnie do szału i narazie mam 2 typy Beaby Dreams Tiny lub BD Sprint ale nie wiem który wybrać bo różnicy nie widzę oprócz cenowej:baffled:

a dlaczego uważasz że za wcześnie:confused:
 
mada.mam kuzynkę która ma pół roku tylko starszego synka i co bym jej nie powiedziała to daje mi 100 rad. No i właśnie wygadałam się że chcę zmienic wózek na wygodną spacerówkę nooo i wtedy się nasłuchałam-że to za wcześnie,że kręgosłup dziecku sie skrzywi,że niuni napewno wygodniej jest w tym większym itp. Po jej wykładzie zrobiłam sie zdezorientowana i postanowiłam Was się zapytac bo napewno jest tu wiele już doświadczonych mam.
Mada (no, nie jestem sama), czyli co, kupujemy naszym szkrabkom spacerówkę:tak::tak::tak:
Ja właśnie też mam na oku Baby Dreams Smart i jeszcze fajne wózki są firmy Shopper.

Pozdrawiam
 
reklama
Wydaje mi sie, że kupno spacerówki zależy od dziecka. Jeżeli juz dobrze siedzi to czemu nie. Choc może dłuższe spacery mogą być faktycznie nie do końca wygodne. Bo dobrze jest jak po zaśnięciu dziecka można opuścić oparcie do wygodniejszej pozycji, tak żeby glówka bezwładnie nie zwisała. a nie wiem czy w typowych spacerówkach jest taka możliwość - jesli tak to super - sama kupię:-)
 
Do góry