reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kojec, chodzik itp - czyli kupujemy nowy sprzęt dla dziecka

Wiecie co muszie sie pochwali a w sumie musze pochwalic chrzestnego mojej corki bo wyobrazcie sobie ze kupil nam kojec :tak: bylam bardzo mile zaskoczona:laugh2:
 
reklama
No, to super! Mnie tak zawsze zaskakuje chrzestna Pitrusia (moja kuzynka). Najpierw kupila Piotrusiowi lezaczek, pozniej krzeselko do karmieia. :-)
 
Fajnie , ze macie takie mile ciocie :tak: ktore daja uzyteczne prezenty
My kojca tez nie bedziemy kupowac ...a co do fotelika to nasza jeszcze jezdzi w tym malym , ale za jakis czas mysle , ze najdalej za dwa miechy bedziemy kupowac taki wiekszy juz ogladalismy i zdecydowalismy , ze bedzie to maxi cosi prior xp..;-)
 
Witam wszystkie mamusie!!!
u nas kojec sprawdził się w 100%-mamy kojec firmy "Arti" jest mięciutko wykończony, ma siatkę i bardzo łatwo się składa.Służy nam często jako łóżeczko z powodu częstych weekendowych wyjazdów.
Kojec uważam za niezbędny zakup, za to krzesełko do karmienia był to zbędny wydatek :((-stoi to to , miejsce zajmuje, i nikt w zasadzie z tego nie korzysta:((wolimy z małym karmienie na kolanach przy stole.-jakoś tak się przyzwyczailiśmy i teraz Kuba nawet nie chce w tym cholernym krzesełku siedzieć!
Pozdrawiam mamusie i dzidziusie!!!!!
 
Karoo wklejaj fote i napisz cos o foteliku, bo my tez w trakcie poszukiwań,sama nie wiem jaki może byc dobry bo te za 900 są w zasadzie takie same jak te za 100, więc za co sie płaci:baffled:
Jesli chodzi o fotelik to kupilam ten: http://www.qbaby.pl/product_info.php?products_id=67 i jestem zadowolona. Kosztowal z przeylka niecale 170 zlotych. Nie jest moze super wypasny, ale sprawdza sie, jest wygodny dla Jagody, a na drozszy niestety nie bylo nas stac :no:, pisalismy tez do sprzedawcy czy spelnia on normy te ECR czy jak im tak i odpisali, ze tak, gwarancje mamy na rok i oczywiscie certyfikat tez dostalismy :-)
 
Karoo, fajny ten Wasz fotelik! Piotrus jeszcze smialo sie miesci w koszyczku. A jak za pare dni sie ociepli i nie bedzie juz jezdzil w kombinezonie, tylko kurteczce, to miejsca bedzie jeszcze wiecej. Nastepny kupimy chyba taki do 36 kg, zeby juz byl na dluzej.
 
karoo extra ten foteli, firma też znana:-D, tylko, że ja tak jak ollesia chciałam kupić taki, który starczy do końca kosztowo pewnie wyjdzie to samo:-D
 
karoo mam nadzieje ze sie nie masz nic przeciwko ale zamowilismy wczoraj ten fotelik bazujac na Twojej opinii. DZiekujemy za podsuniecie pomyslu :tak:
 
podoba mi się ten fotelik, który pokazała Bedytka. Piotruś jeszcze jako tako mieści się w swoim foteliku, ale już myślę o większym. kasiory nie mamy za dużo i wolałabym żeby kolejny starczył na trochę dłużej, więc jak Sz się spodoba to chyba kupimy ten Deltima. jedna z wrześniówek go ma i jej Alicja super w nim wygląda

https://www.babyboom.pl/forum/dziec...ystko-dla-naszych-malenstw-4778/index152.html
 
reklama
Fajowy ten fotelik deltima:tak: my tez kupimy odrazu ten większy zeby był spokój na dłuzej:-)
 
Do góry