reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kołdra...

Ja synkowi kupowałam w IKEI takie kołdry 2 w 1, jedna jest jesienna druga letnia, można je spiąć i jest zimowa. Fakt, że u nas w bloku zimowa kołdra się nie przydaje, więc używamy ich osobno ale myślę, że to niezły pomysł.
U nas okazało się, że kupno pierza skończyło się wysypką, więc kołdra jest ze sztucznym wypełnieniem, dla alergików, plus, że można ją prać w pralce :-).
 
reklama
Polecam kołdrę firmy Paradis :) zakupiłam ją dla swojego dziecka w Maxcottonie we Wrocławiu :) z wypełnieniem poliestrowym, ponieważ moje dziecko jest alergikiem :/ . Jak dla mnie super jakość i jest o niebo lepsza od tych Ikeowskich :)
pozdrawiam
 
Dziecku mojej siostry jeszcze przed urodzeniem kupiłam w prezencie kołderkę z naturalnego puchu w galerii fordito - była dosyć droga, ale jest śliczna i mięciutka, co tam, niech dzieciak ma dobrze od małości :)
 
Moje dzieci maja alergię. Lekarz polecił mi kołdry kukurydziane-mają właściwości antyalergiczne. Kupiłam dwa tygodnie temu na próbę taką jedną kołdrę w Kaufmanie w Promenadzie. Muszę przyznać, że moje dziecko śpi dużo spokojniej. Podobno też ze względu na dodatki z włókna aloesowego działają korzystnie na skórę atopową. Polecam
 
My od 1,5 roku śpimy pod kołdrami z kulki silikonowej.To taki fajny granulat, który można prać.
Praktyczne jest to,że można spać na poduszce bez powleczenia a jak się zabrudzi to po prostu wyjmuje się granulat i pierze samą powłoczkę.
Dzieciaki jednak lubią ubraną pościel bo wolą spać z "zygzakiem " czy "barbie":-D
Cena jednej kołdry wynosiła koło 150-160zł. To jest kołdra całoroczna i sprawdziłam,że zimą się nie marznie a latem też jest ok:-)
 
Najlepsze to takie antyalergiczne.. takie są najbezpieczniejsze :) może droższe ale warto czasami w to zainwestować :)
 
Ja też jestem za kołdrami z wypełnieniem poliestrowym, sama mam w kołdrze poliester sylikonowany Hollow i mogę z czystym sumieniem polecić kołdrę firmy Puch 4 seasons. Razem z mężem śpimy pod chyba największym rozmiarem 200x220cm, ale widziałam, że mają też mniejsze kołderki, ceny są bardzo rozsądne :) polecam sklep Amejzon.pl
 
Ja w szczególnosci na zimę polecam pościel bawełnianą która znakomicie się sprawdzi,oczywiście mowa o tej kóra bedzie dobrej jakości,nie coś najzwyklejszego i najtańszego.
 
reklama
najlepsze kołdry będą antyalergiczne jeżeli dla dzieci od polskiego producent kołder antyalergicznych bo robią najlepsze kołdry z najlepszym wykończeniem i wypełnieniem w Europie, jeśli chodzi o rozmiar to lepiej większe bo kołdry będą wytrzymałe i mogą posłużyć na kilka lat mimo tego że będą rosnąć ;p
 
reklama
Do góry