reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolejna ciąża po poronieniu w pierwszym cyklu?

reklama
U mnie po poronieniu farmakologicznym lekarz zalecił wstrzymać się całkowicie z seksem przez miesiąc, a ze staraniami kazał odczekać 3 miesiące albo 2 cykle. Poronilam w kwietniu i dopiero teraz w lipcu przystapilismy do starań :)
 
U mnie po poronieniu farmakologicznym lekarz zalecił wstrzymać się całkowicie z seksem przez miesiąc, a ze staraniami kazał odczekać 3 miesiące albo 2 cykle. Poronilam w kwietniu i dopiero teraz w lipcu przystapilismy do starań :)

Powodzenia zatem ze staraniami :)
 
Hej dziewczyny, proszę o radę, może któraś z Was miała podobną sytuację?

Jestem po poronieniu farmakologicznym (obyło się bez łyżeczkowania) w 8tc, jednak rozwój zarodka zatrzymał się na 4/5tc. Poronienie było 2 czerwca, byłam na usg i wszystko ok się wyczyściło. 1 lipca wrócił okres i myślałam, że w tym cyklu znów będziemy mogli się starać... jednak zrobiłam zalecone BhCG, które wyniosło 8 mIU/ml. I tu pojawia się pytanie, czy mogę starać się o ciąże w tym cyklu? Czy jest to w ogóle możliwe przy takim poziome bety? Ginekolog w sumie nie powiedział mi wprost co mam teraz robić... Na początku mówił, że już po pierwszym okresie można się starać, teraz mam powtórzyć betę znów za 3tyg. A może zrobić ją wcześniej?
Witam, jestem tu nowa.. Nurtuja mnie pytaniaaa :) w sierpniu 2019 poronilam samoistnie w 8 Tc. Pierwsza @ małpa przyszła po 38 dniach.(zwykle regularne cykle 28-29) Teraz jest 34 dc, dostałam zielone światło od gin. Ze możemy się starać... Tylko że w 30 i 32 dc testy wyszły negatywne. Ciekawe czy jest jeszcze szansa. Czy po prostu moja @musi się jeszcze wyregulowac??pozdrawiam
 
Witam, jestem tu nowa.. Nurtuja mnie pytaniaaa :) w sierpniu 2019 poronilam samoistnie w 8 Tc. Pierwsza @ małpa przyszła po 38 dniach.(zwykle regularne cykle 28-29) Teraz jest 34 dc, dostałam zielone światło od gin. Ze możemy się starać... Tylko że w 30 i 32 dc testy wyszły negatywne. Ciekawe czy jest jeszcze szansa. Czy po prostu moja @musi się jeszcze wyregulowac??pozdrawiam
Moje pierwsze 3 @ ,po poronieniu były po 36 i więcej dni
 
reklama
Do góry