reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolejne dziecko

Patri, zgadzam się ze stanki, bardzo wzruszający post napisałaś:-( Poprostu ujęłaś mnie za serce:-(
Jest między nami trochę podobieństw - obydwie jesteśmy w tym samym wieku i mamy podobne marzenia odnośnie powiększenia rodziny. Ja przez 5 miesięcy nosiłam moje marzenie pod sercem.. chociaż na początku nie zdawałam sobie sprawy z tego, jak bardzo pragnę tego maleństwa...
Patri, wierzę, że wszystko się w Twoim życia dobrze poukłada. Jest czas na macierzyństwo, pracę i studia. Myślę, że odpowiedzialnie podchodzisz do swojego macierzyństwa, nie idziesz na żywioł, myślisz o swojej rodzinie i o tym co jest dla niej najlepsze. My również zdecydowaliśmy się na dzidzię, nie mając własnego mieszkania, a moja sytuacja zawodowa była niepewna. Po urodzeniu Małgosi wszystko się jakoś poukładało. A potem druga ciąża (pół roku po urodzeniu Gosi) i świat znów stanął na głowie. Teraz z perspektywy moich doświadczeń widzę, że ze wszystkim można sobie poradzić. Żałuję tylko, że ta wiedza przyszła tak późno :-(
Ale nie o sobie chciałam Ci posmęcić... Patri, nie możesz o sobie myśleć, że jesteś pasożyt. Teraz zajmujesz się córeczką i jednocześnie studiujesz. Masz naprawdę dużo na głowie :tak: Jestem pełna podziwu dla Ciebie, że znajdujesz jeszcze czas na naukę.
Skończysz studia, znajdziesz pracę i wszystkie plany mieszkaniowo - rodzinne na pewno się pozytywnie rozwiążą :tak:
Masz jeszcze czas na drugie, trzecie i może i czwarte maleństwo :tak: Czego Tobie i sobie życzę z całego serducha:tak:
 
reklama
Patri no proszę Cię.. przecież tytuł tego wątku to nie "Hura, będę miała kolejne dziecko"!
Wszystko jest jak najbardziej na swoim miejscu, Twoje posty też :tak:
 
A co do kolejnego dziecka to..miałam dziś sen...koszmar wtedy...
Sniło mi sie, ze urodziłam, albo raczej wzięło mi sie (nie wiem skąd - urodziłam, ale nie pamiętałam o tym)...drugie dziecko - roczne od razu...do tego rok młodsze od Filipa, dziewczynka...i płakałam Tomkowi i wszystkim, ze ja nie chciałam, ze chce do pracy, ze teraz to chyba zwariuje...i chciałam sie obudzić....i co??? :szok::szok::szok:obudziłam sie i patrze a to dziecko jest:szok::szok::szok: i znowu płacze i chce uciekać....i nie wiem co robić...i nagle ----- naprawdę sie obudziłam...sen w snie...i martwie sie teraz, zę następne dziecko to będzie chłopak....:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Mysia,nawet jakbys miala drugiego chłopca,to bedziesz go kochac tak samo jak Filipka;-).Zobaczysz.Jak chodizlam z druga ciaża,do konca nie wiedzialam co sie urodzi.Wszystkim mowilam,ze chłopczyk.Miał byc Błażej;-):-D.Dopiero przy porodzie okazało sie,ze to dziewcyznka i byłam przeszczęśliwa:-D:-D:-D
 
moje drugie dziecko to bedzie chlopak na bank i zobaczycie jesli jeszcze do tego czasu bede na forum i wszystko bedzie dzialalo to zobaczycie ze sie sprawdzi.

tylko bedzie duza roznica wieku pewnie 5 lat tak mi sie wydaje.

Pati moje dziecko pewnie tez bedzie z wpadki tak jak Szymi zapome sie i tyle.:-D
 
A moje kolejne dziecko pewnie będzie planowane(ale któż to wie...:-D-różnie bywa)
No i chciałabym jeszcze dziewczynkę,ale co tam chłopaki też fajne:tak:
 
reklama
a moje hmmmm raczej nie będzie, no chyba że wpadka :szok:, ale narazie tableteczki więc cięzko z tą wpadką ;-):-)
 
Do góry