reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolejne dziecko

Jeszcze raz bardzo dziękuję:-)

Napisz nam koniecznie jak tam Gosia odnalazła sie w roli starszej siostry i jak malutki.

Gosia zareagowała super - najchętniej nie odstępowałaby małego na krok, pomagała kąpać i przewijać:) Przygotowywaliśmy ją do roli starszej siostry od samego początku ciąży praktycznie i przez cały okres razem czekaliśmy na rozwiązanie i razem z tatą rozmawiali "do brzuszka":-D
Wiele czytałam w ciąży na temat zazdrości starszych dzieci i młodsze rodzeństwo i na wypadek "godziny W" ustaliliśmy z Tomkiem, że będzie poświęcał Gosiakowi jeszcze więcej czasu, aby nie poczuła się zaniedbana kiedy cała rodzina - babcie i ciocie - zachwyca się maluszkiem.
Na szczęście teściowie zakochani w Gosi bezgranicznie, więc na brak uwagi nie może narzekać:)
Poza tym Gosia poszła teraz do przedszkola i choć obawialiśmy się bardzo tego zbiegu podwójnych emocji - narodziny braciszka i nowe środowisko - okazało się, że na razie wszystko jest OK:tak:
 
reklama
Matylda fajnie że Gosia tak dobrze zareagowała :)



a mi Emilka się cofa z mową wydaje mi się ze ja nie "zdrabniam" słów jedynie jak się wygłupiam z D to kosi kosi łapci śpiewam itp a ona jak coś chce to zdrabnia np jak chce jej się pić to mówi piciu piciu:szok: ja nie reaguję i pytam ją kolejny raz co chciałaś ? i dopiero jak powie normalnie to reaguje :sorry2: rzadko to robi ale zauważyłam że jednak tak :sorry2:

Rosmerta super że na wizycie wszystko ok :tak:no i maleństwo maleńkie :-D;-) a termin myślałam ze masz na kwiecień a jednak ma marzec ;-)
 
Matyldo wcale się nie dziwię, że Gosia dobrze zareagowała na braciszka, po takim przygotowaniu;-) Mądra i dzielna z niej dziewczynka, że daje sobie radę ze wszystkimi nowościami jakie ją spotkały w jednym czasie:tak:

Rosmerta dobrze, że wszystko w porządku i Maleństwo rośnie zdrowo:-) Zaraz będziesz na półmetku i zacznie być widać coraz bardziej brzuszek;-)

Gosiu
Emilka najprawdopodobniej chce zwrócić na siebie uwagę i dlatego się tak wygłupia;-) U nas też było tak przez chwilę, ale Victor się nie uwstecznił w mówieniu, wręcz przeciwnie Oli zaczął mówić coraz więcej:rofl2:
 
Cześć Dziewczynki!!!
Matylda-moje gratulacje!!!!
Rosmerta-super wiadomość-gratuluję i trzymam kciuki za lekką i zdrową ciążę:-)
U nas wszystko w porządku. Ignaś rośnie jak na drożdżach, Tosia dalej jest dumną siostrą, chociaż delikatna to ona w ogóle nie jest wobec niego. Oczywiście z miłości chciałaby go ściskać i całować. Trzeba mieć na nią oko non-stop.
a tu Ignaś
 

Załączniki

  • DSC_6907.jpg
    DSC_6907.jpg
    21,4 KB · Wyświetleń: 22
  • DSC_6511.jpg
    DSC_6511.jpg
    20,9 KB · Wyświetleń: 25
  • DSC_6487.jpg
    DSC_6487.jpg
    16,2 KB · Wyświetleń: 27
  • DSC_7396.jpg
    DSC_7396.jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 24
  • DSC_6940.jpg
    DSC_6940.jpg
    34,4 KB · Wyświetleń: 26
  • DSC_6540.jpg
    DSC_6540.jpg
    20,9 KB · Wyświetleń: 26
  • DSC_6648.jpg
    DSC_6648.jpg
    26,6 KB · Wyświetleń: 22
Martula super chłopak !

ja wczoraj oglądałam zdjęcia Dominika i taka "kruszynka" z niego była (kruszynka w porównani do teraz bo kruszynką on się nie urodził ;) )...ale że już nie pamięta tego bo w sumie dla mnie ciągle jest taki mały hehe ;) o Emilce nie wspomnę ;)
 
reklama
Do góry