reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolejny cykl starań.

I jak tam ?

Szczęśliwa Mama [emoji176][emoji176]od 5 lat [emoji173][emoji173][emoji173]
Lekarz skierował mnie do kliniki Endokrynologii... Zbadał organoleptycznie że śluz piękny, jajnik boli więc zbliża się owulka. Na pytanie moje czy może jakaś luteina albo Duphaston, może chociaż skierowanie na progesteron, dostałam skierowanie do kliniki z radą żeby nie czytać tyle internetu.
No cóż, pozostaje walczyć dalej, jak nie wyjdzie w tym cyklu to idę na Endokrynologię....

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Lekarz skierował mnie do kliniki Endokrynologii... Zbadał organoleptycznie że śluz piękny, jajnik boli więc zbliża się owulka. Na pytanie moje czy może jakaś luteina albo Duphaston, może chociaż skierowanie na progesteron, dostałam skierowanie do kliniki z radą żeby nie czytać tyle internetu.
No cóż, pozostaje walczyć dalej, jak nie wyjdzie w tym cyklu to idę na Endokrynologię....

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
To trzymam kciuki aby sie udało

Szczęśliwa Mama [emoji176][emoji176]od 5 lat [emoji173][emoji173][emoji173]
 
Lekarz skierował mnie do kliniki Endokrynologii... Zbadał organoleptycznie że śluz piękny, jajnik boli więc zbliża się owulka. Na pytanie moje czy może jakaś luteina albo Duphaston, może chociaż skierowanie na progesteron, dostałam skierowanie do kliniki z radą żeby nie czytać tyle internetu.
No cóż, pozostaje walczyć dalej, jak nie wyjdzie w tym cyklu to idę na Endokrynologię....

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Zgadzam się z lekarzem. Dr. Google więcej syraszy niż doradza... ;-)
 
Lekarz skierował mnie do kliniki Endokrynologii... Zbadał organoleptycznie że śluz piękny, jajnik boli więc zbliża się owulka. Na pytanie moje czy może jakaś luteina albo Duphaston, może chociaż skierowanie na progesteron, dostałam skierowanie do kliniki z radą żeby nie czytać tyle internetu.
No cóż, pozostaje walczyć dalej, jak nie wyjdzie w tym cyklu to idę na Endokrynologię....

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom

E tam Duphaston wcale nie taki zły :) Biorę i widzę teraz różnicę pomiędzy pierwszą ciążą i tym jak się wtedy czułam,a drugą ciąży, kiedy ten Duphaston biorę. Jedyny minus,to taki,że teraz dowiedziałam się co to znaczy " mdłości ciążowe " :D Teraz właśnie będę przechodzić na luteinę.
 
E tam Duphaston wcale nie taki zły :) Biorę i widzę teraz różnicę pomiędzy pierwszą ciążą i tym jak się wtedy czułam,a drugą ciąży, kiedy ten Duphaston biorę. Jedyny minus,to taki,że teraz dowiedziałam się co to znaczy " mdłości ciążowe " :D Teraz właśnie będę przechodzić na luteinę.
Brałam w pierwszej ciąży od 21tc.
Ale dziwi mnie to że nawet skierowania na poziom progesteronu nie chciał dać... Pozbył się problemu i tyle.


Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Brałam w pierwszej ciąży od 21tc.
Ale dziwi mnie to że nawet skierowania na poziom progesteronu nie chciał dać... Pozbył się problemu i tyle.


Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja biorę jakoś od 5tc,ale to ze względu na to że o ciąży dowiedziałam się przez skurcze i lekkie plamienie. Takie leciutkie. Jak zaczęłam brać,to bardzo szybko odczułam różnice. Praktycznie zero bóli brzucha itd. W pierwszej ciąży pamiętam,że brzuch mnie bolał mocno przez cały pierwszy trymestr i nie miałam ochoty nawet wstawać,ale mdłości nie miałam żadnych. Teraz brzuch mnie nie boli,ale mdłości obrzydzają mi każdy poranek :D
 
Dobrze rozumiem że test lh pozytywny?
05598f68b3718b30670eceb9a039f1fe.jpg


Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ok, to lekarz potwierdził, test potwierdził to teraz niech się dzieje wola nieba.

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry