reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolejny cykl starań.

reklama
Dziewczyny czy drugi dzień z rzędu test owu pozytywny jest ok? Ile może się stężenie LH utrzymywać?

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie testy wychodziły pozytywne od 2-3 dni przed owulacją do okresu, różniły się tylko intensywnością drugiej kreski, ostatni robiłam dzień przed okresem i kreseczka była słabiutka.
 
U mnie testy wychodziły pozytywne od 2-3 dni przed owulacją do okresu, różniły się tylko intensywnością drugiej kreski, ostatni robiłam dzień przed okresem i kreseczka była słabiutka.
Jeżeli jest druga słabsza dużo od testowej to test już jest negatywny.
Ja mam od wczoraj dwie grube krechy.


Sent from my FRD-L09 using Forum BabyBoom mobile app
 
Testy maja czulosc 25? Stezenie lh moze byc wyzsze u ciebie przez co pozytyw wychodzi wcześniej i prawdopodobnie lh jeszcze uroslo temu dalej pozytyw i pisza zeby brac pod uwage ten pierwszy pozytyw bo tyle wystarczy by jajeczko peklo. ?
Mi pozytyw w zaciazonym cyklu byl ok 11rano (3 mocz) a wieczorem juz bledsza delikatnie..rano juz negatyw zdecydowanie jak dobrze pamietam
 
Testy maja czulosc 25? Stezenie lh moze byc wyzsze u ciebie przez co pozytyw wychodzi wcześniej i prawdopodobnie lh jeszcze uroslo temu dalej pozytyw i pisza zeby brac pod uwage ten pierwszy pozytyw bo tyle wystarczy by jajeczko peklo. ?
Mi pozytyw w zaciazonym cyklu byl ok 11rano (3 mocz) a wieczorem juz bledsza delikatnie..rano juz negatyw zdecydowanie jak dobrze pamietam
Dziękuję ci za odpowiedź, sex by po tym pierwszym pozytywnym, wczoraj odpoczynek i dzisiaj znowu użyję uroku osobistego. Test zrobię po pracy, jak wyjdzie neg to znaczy że już po owu?

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
24h do 36h po pozytywnym nastepuje ovu ale to wiesz ze tez roznie bywa..jak to sie mowi..organizm to nie maszyna..wazne ze sie przytulacie i ja bym nawet codzien teraz:)
 
Kochane czy któraś z was robiła po owu progesteron? Chce sprawdzić czy pęcherz pękł i jutro się wybiorę na pobranie. To będzie 7dpo.
Jakie macie doświadczenia?
 
reklama
Czytałam ze najlepiej właśnie robić 7dpo i powinien byc dosc wysoki ale juz nie pamietam na ile.
Ja przypadkiem moglam zrobić badanie progesteronu w 5dpo i mialam16.300ml cos tam co mnie zastanowiło...i jak soe potem okazalo byl to zaciazony cykl takze tyle sie dowiedzialam jak to umnie wyglada
 
Do góry