• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

  • Starter tematu Starter tematu żużaczek
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
reklama
cicho cicho mamy być...
no to napisz mi gdzie dokladnie mieszkasz
blizej tu szkoły, blizej tego wielkiego i kosztownego domu na rogu?
czy blizej przystanku autobusowego tego pierwszego gdzie zatrzymuja sie autobusy
chce chociaz sobie to wyobrazic....
 
lotnicze11jg1.jpg
 
No to i moje dziecię dołącza do grona chorowitków, gile do pasa :-(
Ciężka noc za nami, na szczęście mogę ratować się kawką :-) Mąż mnie dziś w nocy wku...ł nieziemsko, ale to inna para kaloszy ....
 
Witek tez ma temperature i wymiotuje. Nie wiem co mu jest, bo brzuszek go nie boli, nie ma biegunki. na ospę za wczesnie. Więc pozostają zęby i uszko.:eek::sick:
 
reklama
Ja Izulke do końca tygodnia trzymam w domku. Wogóle mam zamiar puścić ja tylko 6 grudnia bo będzie Mikołaj a później to chyba po śiwętach. Ech szkoda tylko kasy. Najgorsze jest to że dzieicaki nadal mają bardzo luźne kupy i nie wiem co robic. Patryk chociaż zaczął jeść. Nie za dużo ale lepsze to niż nic.
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry