reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

reklama
witajcie,
myslalam ze ta ustawa nie przejdzie.Tak wiec moj synek lapie sie na to. Na nasze nieszczescie bedzie krolikiem doswiadczalnym.KUrcze zabieraja dzieciom dziecinstwo.A Wy o tym co sadzicie??
 
A oto kilka zdjęć z weekendu u znajomych:
 

Załączniki

  • DSCN10320015.JPG
    DSCN10320015.JPG
    146,1 KB · Wyświetleń: 30
  • DSCN10400023.JPG
    DSCN10400023.JPG
    149,5 KB · Wyświetleń: 27
  • DSCN10480031.JPG
    DSCN10480031.JPG
    161,7 KB · Wyświetleń: 30
  • DSCN10580041.JPG
    DSCN10580041.JPG
    199,5 KB · Wyświetleń: 41
  • DSCN10750058.JPG
    DSCN10750058.JPG
    110,1 KB · Wyświetleń: 32
hej Dziewczyny dołańczam sie do Was, bo ostatnio troszke sie nudze w domku, co ciekawego można sie tu dowiedzieć, czy macie jakieś spotkania?? pozdrawiam
 
Hej, hej! Żyję, mam się nieźle i pozdrawiam wakacyjnie. Donoszę, że Zosia wypowiada się nadal w sobie tylko znanym narzeczu, unika nocnika jak trucizny oraz stała się niejadkiem (bunt dwulatka?):szok:Danie numer jeden- chleb z masłem, danie numer dwa, ostatni hit-smażone jajka przepiórcze, danie numer trzy kaszka Sinlac, względnie napój ryżowy z kleikiem, czasem kanapka z wędliną, do tego soki, flipsy i słone paluszki. Innych posiłków stanowczo i konsekwentnie odmawia. :baffled:A poza tym miewa się znakomicie i kwitnie:-D Na dowód kilka letnich, wakacyjnych fotek :-)
 

Załączniki

  • 181.jpg
    181.jpg
    112,6 KB · Wyświetleń: 27
  • 182.jpg
    182.jpg
    226,6 KB · Wyświetleń: 20
  • 184.jpg
    184.jpg
    119,5 KB · Wyświetleń: 24
  • 188.jpg
    188.jpg
    115,9 KB · Wyświetleń: 22
  • 191.jpg
    191.jpg
    89,6 KB · Wyświetleń: 21
Jeeejku...ale Zoasia fajna...jak nogami majta.....jakie urokliwe toto...uzaczku, to nie fotomontaz?
Jesica, witamy na leniwych bialostoczankach. Nikt tu nie pcha sie z pozdrowieniami, ale to wakacyjny bezwład...kocham to...ja tez wyleguje sie na hustawce, susze bazylie, kopie leniwie w poszukiwaniu chwastów.
Co do spotkan, ciągle mamy zaległe do Mani, haha.
jak sie zabrać to ogarnięcia tego towarzystwa?
napisz cos o sobie. Widzę, ze młode małżeństwo, jeden synnus.A co dalej? Co z zawodem, gdzie pracujesz/uczysz sie, gdzie mieszkacie, na jakim osiedlu? ja nie jestem z Bialego, tylko z okolic, więc odpadam do miejskich spacerów.Poczytaj nas wstecz, zobaczysz, jakie jestesmy.:-)
 
reklama
Gosik! Zośka jak kwiatek rozkwitła! Fajniutka i taka duża! musimy się na spacerniak wybrać. Ja wróciłam od mamy i muszę odpocząć od odpoczywania. Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu uda nam się na rodzinny wypoczynek udać.
Mania! A co u Ciebie? Znalazłaś w końcu nianię? jakie plany organizacyjne na ten rok szkolny?
Wczoraj mąż mi uświadomił, ze połowa urlopu za mną, a ja nie wiem, kiedy mi zleciało!
Kalinko! Popisz, jakie ciasta, pierogi robisz..jak mi smaka narobisz, to może i ja do roboty ruszę!
Wracam do błogiego lenistwa i wypakowywania toreb! Nie mogę pojąc, ze na kilka dni mam tyle tego, jakbym na miesiąc jeździła i ..wszystko sie przydaje
 
Do góry