reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

reklama
Przepraszam , ze tak rzadko wpadam, ale jakoś temat mamowy mnie juz nie kręci. ;-)
dzieci rosną, a ja jestem bardziej mama nastolatka niz mama niemowlaka. :-)
Poza tym..studia, praca, praca, praca.
Oczywiście, życzę naj naj maluchom i mamom, jesiennym solenizantom, deszzowym dziewojom i mglistym chłopakom.
Co u mnie?
Moje 3/8/13 letnie chlopaki normalnie katarzą, rosną, łykają tran, jedza na potęge, pzrynosza piątki (średni), troje ( Duży) i pierwsze malunki glowonogów ( mały).
Pracuję w szkole pół etatu, w Ośrodku Kultury pół etatu i studiuję w Warszawie na seminarium doktoranckim u prof. Paczoskiej. temat pracy: Narracja w literaturze XIX w. :-)
Poza tym mam na glowie chorych teściów ( parkinson, cukrzyca), a jutro przyjeżdżają goście...50 rocznica slubu teściów w niedziele i troje rodzeństwa mego męża przylatuje z kanady, Florydy i ostatnia sztuka z Gdańska.
Z powodów zapracowania zamówiłam catering na 400 zł...na niedzielę. Pozdrawiam z krainy zmęczenia.
Pamiętajcie o mnie i nie gniewajcie się za brak porad na tematy dzieciowe. ;-)Buziaki.
 
I tym samym ostatni chyba bobas z BB przestał być niemowlakiem:tak:

Dużo zdrówka i radości!!! Tymciu, niech każdy Twój dzień będzie wypełniony uśmiechem i słoneczkiem!
 
Witam serdecznie koleżanki z Białegostoku :-)

Kochane moje... jestem w 6 tc. i szukam lekarza prowadzącego... Mam mały problem. Pomożecie? Może możecie kogoś polecić?

Pozdrawiam serdecznie :-)
 
Witam serdecznie koleżanki z Białegostoku :-)

Kochane moje... jestem w 6 tc. i szukam lekarza prowadzącego... Mam mały problem. Pomożecie? Może możecie kogoś polecić?

Pozdrawiam serdecznie :-)
hej
ja też z Bialegostoku.
Jestem mamą 2 urwisów,młodszy(16m.ż)urodził się na zamenchoffa,pod opieką dr.Lipskiego.Polecam
 
reklama
Do góry