reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

reklama
Moze Park Planty?Tam palc zabaw to starsze dzieci sie pobawia a my an ławeczkach posiedzimy :-)Ale to juz pewnei po świętach :-)

Cudna pogoda dzisiaj..bylismy na kontroli......Olis zdrowy juz :-)
Wyciągnełam małemu rower i na dworze spędzilismy z e 3 godziny....teraz spi ale jak wstanie to znowu podworeczko
 
hejka ,, fajnie ze Olivier zdrowy :0 ja tak o Was dziewczynki myślałam dziś ze napewno ze swoimi pociechami już śmigacie w tak piękną pogode na spacerki.
a ja po wczorajszej wizycie u gin. dowiedziałam się ze swego terminu to napewno nie doczekam i mam uważać zeby w świeta nie urodzić heheheh ( bo non stop napina mi się brzuch i szyjka mi się skróciła)
a i zw. z płcią maluszka to też nic nie wiadomo . tak więc czeka mnie kinder niespodzianka :)
ale jakby coś się działo to napewno dam znać
 
My oczywiście też dziś na spacerku byliśmy, 4 pełne godziny. Pogoda cudna, więc w ruch poszedł rower i samochodzik. szkoda tylko że od jutra ma być trochę zimniej, no i deszcz, ponoć.
 
Hej baby:)
Raczej już nie zajrzę na forum do wtorku,w żłobkach jutro Wielkanoc wiec troszke roboty,później czas zajac sie domem więc...
juz dziś

W dniu tak pięknym i radosnym,
gdy zieleni ziemia się ,
Gdy króliczek i baranek razem bawią się,
Świat się cieszy,
bo Zmartwychwstał Jezus Chrystus Pan.
Niech wam Pan Bóg łaski z nieba śle,
żeby wszystkim dobrze żyło się.
Ewa,Grzegorz,Krzyś i Jaś.
 
Hej dziewczyny ja tak z innej beczki.W pazdzierniku wracam do pracy.Nie będe miała z kim zostawić Oliwiera.Na niańke mnie nie stać.Więc chce się zapytać czy znacie jakiś tani żłobek w B-stoku tak w okolicach Antoniuka,TBS-ów albo gdzieś koło ulicy Miłosza??Pracuje w KFC w galeri białej i dla tego szukam tak po trasie.Wiem że dziecko trzeba zapisać o wiele wcześniej dla tego szukam już teraz.Byłabym wdzięczna za odpowiedź.Z góry dziękuję.
Życzę również smacznego jajeczka i mokrego dyngusa.
 
Zdrowia, szczęścia, humoru dobrego
a przy tym wszystkim stołu bogatego.
Mokrego dyngusa, smacznego jajka
i niech te święta będą jak bajka:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry