reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

my dziś po komisji WRESZCIE !! 4 miesiace czekac na 5 min wywiadu ;/ eh ....
co do spotkania raczej tak ... i bym chyba wolała w fikolandzie bo tam jest sala dla takich maluchów jak Zuzia albo Paweł ... w Bajkolandzie nei wiem jak jest
 
reklama
hej dziewczyny mozey wy sie orientujecie w tej sprawie. Jestem przeziębiona, a musze zrobić badania w tym tygodniu, krew, mocz , glukoza itp. Czy one w ogóle wyjdą jak jestem chora? Bo nie wiem co mam robic!!buziaki milego dnia
 
hej dziewczyny mozey wy sie orientujecie w tej sprawie. Jestem przeziębiona, a musze zrobić badania w tym tygodniu, krew, mocz , glukoza itp. Czy one w ogóle wyjdą jak jestem chora? Bo nie wiem co mam robic!!buziaki milego dnia

Krew - będziesz miała podwyższone OB i mogą Ci wyjść herezje. Lepiej poczekaj. A dzisiaj mleko z miodem, kanapka z czosnkiem i skarpetach do łóżka ;)

Bajkoland - jak najbadziej. Kasiula, obawiam się, że Zu nie spodobałoby się w tym pokoju co ostatnio byłyśmy. Ona nie usiedzi w miejscu. To jak? Poniedziałek?
 
Krew - będziesz miała podwyższone OB i mogą Ci wyjść herezje. Lepiej poczekaj. A dzisiaj mleko z miodem, kanapka z czosnkiem i skarpetach do łóżka ;)

Bajkoland - jak najbadziej. Kasiula, obawiam się, że Zu nie spodobałoby się w tym pokoju co ostatnio byłyśmy. Ona nie usiedzi w miejscu. To jak? Poniedziałek?
nie mowie o tym co siedziałysmy tylko tym wielkim obok co był
 
Witajcie z rana :)

Wybaczcie, że ja tylko z pytaniami tak wpadam. Praca, praca praca..
Czy do Arciszewskich na USG z nagraniem mam wziąć swoją płytkę DVD czy oni dają swoją?

Fajnie, że się umawiacie na spotkania. Mam nadzieję, że jak moje maleństwo się urodzi i troszkę podrośnie, to będę mogła dołączyć.
 
reklama
Dzień dobry.
Właśnie popijam mleko z kawą i szykuję się na wizytę u lekarza..Proszę o takie maluśkie kciuczki - żeby wyniki był dobre i żeby Pan Doktor nie krzyczał na mnie.

Pozdrawiam wszystkie i całuję ciepło
 
Do góry