reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

witaj komi1911 .
ooo ja własnie odpoczywam po rannych zakupach a auchanie, mały spi .... zgadnijcie gdzie.... na macie w kuchni.... bo tak pilnie przygladal sie jakmama obiad robiła pózny ale... no i zasnał. wiec go nie przenosilam tylko okryłam kocem i lulka.

no to dziewczynki beda tesknic za swoimi dzieciaczkami jak oni beda buszować po przedszkolu :)

u nas wszystko oki , tylko moja laktacja chyba staje oporem- mały tez bo nie chce cyckac tylko z butli ciagnie, wiec staram sie odciagac. a z nowosci juz podjada marchewke i kaszki.
 
reklama
Dziekuje za przywitanie,a wiec mieszkam na 10-inach,mam dwoch synkow jak widac w suwaczku,noi mam 24 latka:-) jest jakas mama z moich okolic?
 
Witam Komi, ja mieszkam na Anotniuku :-)
Ja jutro rano do pracy............fajnie jest :-).................na razie spoko, Olis z tatusiem siedzi.......a za tydzien przedszkole co mnie przeraża ....aaaaaaaaaaaaaaa
Ale dam rade......|Olis tym bardziej
 
Witam Komi, ja mieszkam na Anotniuku :-)
Ja jutro rano do pracy............fajnie jest :-).................na razie spoko, Olis z tatusiem siedzi.......a za tydzien przedszkole co mnie przeraża ....aaaaaaaaaaaaaaa
Ale dam rade......|Olis tym bardziej

to [powodzenia w pracy.

a przedszkola to juz sie nie moge doczekać kiedy moj szkrab pojdzie, bede miala chwile spokoju hehe, nie martwie sie Krzysiem bo bardzo lubi inne dzieci, wiec nawet nie zwróci uwagi ze mamy nie ma.

Po dzisiejszym opadach w nocy byłam pewna ze pogoda dzisiaj bedzie brzydka, ale jest sloneczko super. Wiec trzeba korzystać z ostatnich chwil lata.
 
Witaj Komi :)

Estera - super :) praca fajna rzecz ;) Oliś będzie szczęśliwy w przedszkolu - nie martw się :)

Jesica - jak samopoczucie?

Ola - zdecydowanie Arciszewski

Filonka - już 4 miesiące minęły... matko jak szybko...

Dzisiaj wróciliśmy z wakacji. Byliśmy w Siemianówce. Zuzia zakochała się w zwierzątkach w Białowieży :-) Na dodatek wychodzą jej ni górne jedynki, a dolne dwójki... Jakoś tak nie po kolei. Wdrapuje się sama na kanapę i schodzi z niej... Klóci się jak czegos się jej nie da i nie usiedzi ani chwili w miejscu. Nienawidzi wózka. Woli iść z rodzicami za ręce... Szok...
 
Chętnie się przyłączę do Białostoczanek :)
mieszkam na Zielonych Wzgórzach, jestem w 17tc, wczoraj dowiedzieliśmy się, że będzie syn :-D a jutro będziemy obchodzić drugą rocznicę ślubu :-)
 
witam sie,czy jest jakas mama z 10-in?

Etienne-gratuluje ciazy i synka,pamietam ze niedawno to ja bylam w 17tc jak ten czas leci:-)
 
reklama
Do góry