reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

Mateuszkowa co się stało :* a co do kiecki to mi się masakrycznie podoba :-) tylko nie wiem czy nie bedzie potem głupio w niej wyjsc na zakupy np :-D nad morze to jeszcze ale potem tutaj w Rybniku nie wiem :p
 
reklama
Ala jak Ci się podoba to bierz :D najwyżej będziesz po domu chodzić :D :D
ehh uciekam bo musze coś zjeść i nie wiem męża na balkon chyba wygonie niech se tam śpi z robalami.. o..
:p :p
 
Alusia, to zalezy w sumie, czytałam ostatnio jakiś artykuł o tym, że najszybciej idzie sobie wymodelować sylwetke ale ile w tym prawdy to się przekonam. W lipcowym numerze shape'a był filmik ewy chodakowskiej, ćwiczenia super! taki zestaw na brzuch, pupe i nogi. mega! A co spódnicy to ja mam taką kremową i do wszystkiego można ją założyć. Ja zakładam zawsze jakiś grubszy pasek, żeby nie było gumki widać, też nie za gruby i najlepiej w pastelowych kolorach. Takie długie super do szpilek wyglądają.
 
Mateuszkowa dziś go tak coś naszło. Ostatnio spał godzinę maks półtorej ! Drzemkę mamy tak około 12 w dzień i tylko jedną.
Nie czytaj nie czytaj idź i zaszczep młodego. Zobaczysz wszystko będzie dobrze!!
A Wy się dalej z małżem tniecie?!! Myślałam,że macie już to za sobą.

Gaja i o której małżonek się pojawił???

Butterfly
kusisz tą kawką:)

Alusia sukienka śliczna:) A na wzdęcia espumisan jak masz.
Co do spódnicy to najwyżej tył obetniesz podłożysz i będziesz miała miniówkę :)

Toxi a jak długo już męczysz te schody???
 
Hej...

Ja znowu na szybko...bede musiala chyba porzucic Was na jakis czas :*
bo nie mam za bardzo czasu Was czytac...nadrobilam troche ale to z godzine bym potrzebowala by poczytac i nastepna by z tego wszystkiego jakiegos posta sklecic :-D
Doczytalam tylko o kosmetykach avon ...tez zamawiam,ale chyba przestane ,bo tak naprawde zadowolona jestem tylko z cieni a zele do mycia czy balsamy to mam swoje ulubione dove.
Edyta mam ten tusz super shock i dla mnie beznadzieja ;) on mi robi normalnie 'efekt ubogich rzes' :-D widac kazde oko inne ;)

A Jolek dzieki ,za polecenie dobrego podkladu,bo wlasnie musze kupic a potrzebny mi taki jak Ali kryjacy a tyle tego teraz ,ze niewiadomo co wybrac.
W ogole z cera mam jakas masakre,w polsce bylam na oczyszczaniu :szok: bolalo... ale zauwazam poprawe i mysle ze to byla 'zasluga' solarium ,ze tak mi sie cera popsula...bo nie bylam juz ponad dwa tygodnie i jakos lepiej wygladam...albo tez i to,ze odstawilam tabl. anty . a te moje akurat mialy dobroczynny wplyw na cere.

A ...Jolek dzieki za troske ;-) traba mnie nie porwala jednak :-D a co do pogody :baffled: zajechalismy do tej PL 12 ...ale nazajutrz byl 13 piatek !!! no...moj pechowy dzien chyba ja 13 w piatek 22lata temu w lipcu tez :szok: wpadlam pod motor ...mialam zlamanie otwarte,przez rok sruby w nodze i wielka blizne na cale zycie :sorry2:

Aleee...pojedziemy jeszcze raz :-D mam u siebie brata mojego meza i jego dziewczyne...Ania mi pomaga przy malej,normalnie jak profesjonalna opiekunka ...no i zobaczy sie,albo ich wyslemy autobusem albo pojedziemy sobie jeszcze na weekend,ale to zalezy od pogody i od tego jak bedzie z kasa ;)

PS.
Ala nie krzycz,ze ja tylko o sobie ;)
 
Ostatnia edycja:
Jolit mnie kiedyś samochód potrącił, miałam nogę w udzie połamaną, leżałam w szpitalu na wyciągu z drutem w nodze. Też mam blizny:/
Astora podkład mam już któryś raz, kiedyś tego z pędzlem używałam. Obecny używam dzięki próbkom zamówionym na allegro. Zamówiłam sobie kilka różnych i ten mi najbardziej pod pasował. Mam z tej samej serii puder w kamieniu. Dobry jest. Kupiłam go bo promocja zaje*ista była w rossmannie.

Toxi to czekamy na efekty:) Kurde w moim bloku 10 pięter i tyle schodów, a ja kocham windę:) Chociaż ostatnio mój synio uwielbia schody i zdarzyło nam się kilka razy na piechotę wejść na 6te piętro :)
 
Jolek, tak też można biegać z góry na dół, ale ja to spinam się, i na jeden schodek wbiegam i wstecz i wbiegam i wstecz. Mega to męczy! I mięśnie czuć wszystkie. Coś w tym musi być. : D


Tyle sobie rzeczy kupiłam i czuje jakiś niedosyt. Masakra jakaś się ze mną dzieje.
 
reklama
Jolitk@ nie będe krzyczeć ej no nie rób ze mnie takiej wredoty :-):-):-):-D ale Ty kochana nas nie zostawiaj :* wpaqdaj chociaż czasami i pisz co u Ciebie słychać :* ;*

Toxi może ja też spróbuje z tymi schodami ale nie wiem czy teść nie będzie marudził że się trzaskam :-):-) a co do ciuchów to serio zaszalałaś ja czekam na 8 sierpnia i też jade na zakupy :-D:-D.

Jolek ja też sobie ten podkład kupie :-D dobrze że Was tu mam bo chociaż doradzicie ;))

Mateuszkowa pogodziłaś się z Twoim mężem?

Dzisiaj od rana pewnie ciszej będzie bo Edysiek na urlopie Gaja też ...
 
Do góry