reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

hej

jade dzis na zmiane opatrunku aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa znowu bedzie pot i lzy ;p

kejtwo a no tak pisalas sorki :sorry: na festiwal to i my idziemy bo w sobote mamy10lecie wiec jakas okaxzja\ jest ;)
 
reklama
i jak Mateuszkowa, przeżyłaś to??

U mnie dziś kompletnie niedietowo, ale dzień kiepski, w nocy tak się źle czułam, że spać nie mogłam. Cały dzień przy biurku i nauce, a niezbyt to idze.
 
kejtwo przezylam ale co to za zycie hahah

jutro wazniesza wizyta bo u lekarza ..

a dzis mam mega apetyt - 2danie po malym z p-kola i 2 zupy :O
 
witam dziewczyny,
ja na razie postanowiłam się ważyć raz w tygodniu i odzwyczaic się od głupiego nawyku ważenie każdego ranka - bo mi tak w krew weszło :p
Także zobaczymy w sobote co tu się święci hehe ;)
Póki co sie trzymam dietowo i ćwiczeniowo:tak:
 
Hej!

U mnie też teraz bez ważenia, bo zjechałam do domu i w pierwszym momencie na żarcie się rzuciłam. Od jutra znowu się trzymam, bo bal już za tydzień i nie mogę stracić tego co tak wymęczyłam:-)
 
hej

ja jakos nie mam czasu na pisanie :p zaq 4 dni jedziemy, wiec jakos zbieram wszystko do kupy, a dieta? no coz.... nie narzekam, zle nie jest, nawet szmaty sobie kupilam wczoraj w carry :-) i rozm M ;-) takze.. zle nie jest, tylko ten brzuch.. potrzebuje biegac ale nie mam jak z ta reka ;/ obym szybko mogla...
wlasnie jem toblerone bo mi maz zostawil grrrrrrrrrrrr

kejtwo co to za bal ? :D
 
Dorka ja ostatnio w Trollu sobie kupiłam spódniczkę rozm M ale nie przymierzałam i wisi na mnie :baffled: No ale oni może rozmiarówke większą mają:tak: Ale firma firmie nie równa, bo jedne wiszą inna na styk.
Ja dietowo na razie ok ale podejrzewam, że w piątek winko z małżem wypijemy także wybaczcie, kalorie będą:tak:
 
reklama
witajcie dawno mnie tu nie było .
udalo mi sie schudnac 12 kg ( wazyłam 59kg a zjechalam do 47 ) , waga trzymana byla ok 1,5-3-2 lat
niestety rok temu rzucilam palenie i calkiem odpuscilam i wynik jest makabryczny mam -14 kg :szok:

i koniec tego slodkiego lenistwa czas brac sie za siebie :tak::tak:

jednak u mnie najwieksza zora sa obiady ,obiady i jeszcze raz obiady :wściekła/y:

sa nudne ,sam kurczak na parze i pozatym miesiem prawie nic czasami ryba

znalazłam taki przepis wyglada dosc ładnie i smakowicie jak myslicie czy rzeczywiscie jest " dietetyczny " ??

oto link

Ale Babka!!! i robi to co lubi:): Moja dieta czyli co jem na obiad

a moze podzielicie sie swoimi domowymi przepisami ??

typu sniadanie i obiad ??

w necie jest sporo tego ale jak widze przepis " dietetyczny " a w przepisie szklanka oleju lub smalcu to od razu wyłaczam kompa :baffled:

pozdrawiam serdecznie

ps, musze ustawic nowy sowaczek bo cos mi sie przestawilo :zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry