reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

hej
ja już po dentyście, ząb coś mi się zbuntował, musiała mi otworzyć go w tamtym tygodniu a okazało się, że jest czysto w środku i nic a te bóle to nie wiadomo skąd :/ ale jestem uboższa o 170 zl -_-
jak ja to lubię :/

gaja ja wcinam rodzyny z paczki prosto, a najlepiej działa stres :p że mam jechac autem to najbardziej :p edit: aha jeszcze kawa! kawa ! :-)

kejtwo u nas dziś masakra, wyrżnęliśmy na chodniku pada marznący deszcz, auto pokryte jakby "lukrem " ;-) zazdroszczę Ci tej bieżni. oczywiście teraz mam trochę czasu do południa, żeby wyjśc ale jakoś kasy mi na siłke szkoda, ot taki żul ze mnie :p

was mamy wspierają a u mnie teksty, że wydziwiam grrr a to nie chodzi, żeby szczape z siebie zrobić tylko wyrzeźbić to i owo

zapraszam laski na mój fp
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Gaja, to my cię tutaj wesprzemy :-)

Mateuszkowa, polubiłam i będę obserwować!

Na diecie bardzo dobrze się trzymam i są efekty, zobaczymy, teraz powolutku dalej jak pójdzie. Tysiąc badań muszę porobić, bo choruję cały czas praktycznie od września, dzisiaj dostałam wreszcie skierowanie na jakieś podstawowe badania, plus jeszcze od gina mam hormonalne, bo okresu 4,5 miesiąca już nie mam.:baffled:
 
heeeeeeeeeeej
u mnie dzis tak ; IMAG1492.jpg

jestem zalamana, od niedzieli zostaje sama, to pfrawa reka, jest masakra!!!!!
jak?
zamykalam drzwi do auta- z impetem bo zamarzly i jakos palec mi polecial i ucielo na pol, dobrze ze nei odcielo ale pazura nie mam zbytnio, kosc zlamana, bosko

;(

sorki za bledy ale trudno tak pisac hehehehe ;p
 

Załączniki

  • IMAG1492.jpg
    IMAG1492.jpg
    15,8 KB · Wyświetleń: 51
Dorota to nici z wyjazdu?????????????????????
Bo tak piszesz jakbyś jednak nie jechała?
Ja pikolę, a na omdlenie z bólu ci sie nie miało - masakra :baffled:
 
gaja nie wiem co z wyjazdem, bo to dopiero za 3 tyg ;/ nie wiem jak wtedy ta reka bo bedzie sie goic do 4 tygodni, a opatrunki a wizyty itp...
a teraz maz jedzie i tak sam, dobrze ze tylko na tydzien ;/

mdli mnie caly dzien i slabo mi.
kuzwa tak to jest jak sie jest upartym i tyle
mam za swoje ;(
 
No to Dorka nie zazdroszczę - auć :baffled:
ja dziś niedietowo a to dlatego, żem Olce urodziny wyprawiła i wszamała torta :p No cóż jutro grzecznie bardzo i ćwiczeniowo :) Dobrze, że następne urodziny w maju :p
 
Ja wczoraj zjadłam sobie kolację, bo byłam jakaś taka rozbita, że na pocieszenie zjadłam pół bułki, kawałek z miodem, kawałek z nutellą i mlecziem popiłam :D A dzisiaj nadprogramowe kakao i kawałek chleba z almette, którego nie miałam w planie dnia, ale mam nadzieję, że nie zaszkodzi. Jutro pełne szaleństwo! Mama ma przyjechać i jeśli zdąży to na obiad do sphinxa i na deserek lodowy do grycana, już nie mogę się doczekać :-) i od poniedziałku znowu dietka:-)
 
hej
laski
jak tam zyjecie?
jak dieta?
u mnie-1 kg
nic jesc nie moge z tych nerwow
takze chociaz tyle ;p

z palcem dramat
ortopeda odstawil fuszere z bandazem i mi gaza wrosla do pazura i rany,maloco trzeba bylo zdzierac na zywca,ale udalo sie jakos
co2 dni na zmiane opatrunku chodze i o d tygodnia 1 raz przespalam noc ;p bo nie bolalo tak :p
 
reklama
hej,
ja mam zastój w jelitach, brzuch jak balon a boli mnie jakbym cały czas kolkę miała taka jak od biegania :no: Zjadłam obiad z kaszy gryczanej i teraz to dopiero mnie boli:no:. Zwariuję z tym, jeden tydzień jest ok a później dupa zakorkowana i człek je suszone owoce, kefiry, ciepłą wode z cytryną albo miodem, otręby, owsianki itp i nic a to głównie moje jedzenie i dużo zielonego :/ O i jabłka łykam :/

Wyglądam jak w 6-tym m-cu ciązy :/
 
Do góry