reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

Trzymajcie się dziewczyny!

U mnie w chudnięciu przzestój, ale utrwalam to co zrobiłam, jutro rano zakładam aparat na dolne zęby, więc pewnie przez weekend nie będę mogła jeść, to waga mimowolnie pójdzie w dół. No i okres po 5 miesiącach dostałam, to też się organizm oczyścił i się lepiej czuję:-) i jutro jeszcze egazamin i we wtorek... byle przeżyć!
 
reklama
gaja szczerze wspolczuje, wyobrazam sobie jak musisz sie czuc ;/ robisz wszystko a tu balon ;/ czytalas o tym cos? moze to oznaka czegios?
kejtwo powodzenia!! brak@ na 5 mc ?? z jednej str super, ale z drugiej...brr.. ;-) w ciąglej niepewnosci

a ja laski, jak lekarz pozwoli, 11 lutego jade na6-8tyugodni do szwajcarii z mezem :p oby mi tylko doopa nie urosla tam za nadto
 
Hej!
Mateuszkowa, oo ale Ci dobrze!:-)a w które miejsce w Szajcarii? Co do braku @, nie miałam jej prawie 5 miesięcy, od kiedy przestałam brać tabletki. Tyle, że stresować się nie musiałam cyz w ciąży nie jestem, bo faceta brak:-)
Gaja, i jak tam, pomogło coś?

U mnie dietowo przez weekend z przymusu, bo mam założony aparat na dół zębów i podkręconą górę, więc nie daję rady jeść.
 
hej

kejtwo do Lausanne

mi niestety apetyt wraca :baffled::baffled::baffled: a czekolady az kwicza z szafki zeby je zjesc, oj czuje ze bede miala mega jojo
jak sie nie powstrzymam
do tego brak cwiczen ;//////
 
Mateuszkowa, nie jedz! Bo wszystko co się namęczyłaś, ci wróci. No nie daj się! :D Zostaw czekolady na męża:-)
 
witam,
wspomogłam się tabletkami i poszło, wreszcie czuję, że brzuch nie sterczy :p Nie dało chyba się inaczej bo już mnie brzuch bolał 2 dni cały czas:angry:.
No i zobaczymy kiedy znów sie zaklinuję :p
Dziś mam dzien odppoczynku ale tak naprawde od 7 rano dopiero co siadłam:baffled: Więc swoje się naruszałam. Jeszcze kupiliśmy pralkę bo nam stara padła i już mus był. Ale teraz taka cichutka jest bo jeszcze nie wyrobiona :-D
 
gaja, dobrze, że jakoś poszło:-) i właśnie wyczaiłam, że urodziłam się tego samego dnia co Twój synuś 8 września:-)

umieram cały dzień z tymi zębami, nie mogę się w ogóle skupić na nauce:no:
 
no i juz wieczor u mnie niedietowo buuuuuuuuuuuuu ;/
ale dam rade,1 dzien gorszy to chyba moze byc

z reka dalej lipa :O
juz wszystko robie lewa,tak mi sie miesnie wyrobily ze szok hahaha ;D

kejtwo co ci z zebami? mnieboli gorna 5, rozwiercila mi ,dala antybiotyk bo jakis stan zapalny lekki byl od zatok, na rtg czysto, potem mi wyjela antybol w srodku czysto az do korzenia, wiec dala plombe a dalej boli! mam jakas mega nadwrazliwosc w nim najwyraznijej ;/

gaja nowa pralka?? fajnie....jaka ? :-)
 
reklama
Mateuszkowa, jeden dzień to nic:-) a co do zębów, to aparat założyłam, dlatego bolą:no:

Głodna się robię, to trzeba iść spać! Ale planuję na środę wyżerkę, już od miesiąca się na festiwal pizzy próbuję wybrać do pizza hut:-)
 
Do góry