reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

Toxi hej :* śliczne te sukieneczki a ta zielona/turkusowa/morska spódniczka boskaaaaaa przypuszczam, że ja bym miała wszystko ledwo co za tyłek :p a moje uda wiele pozostawiaja do życzenia, najkrótsze nosze do połowy uda a to i tak krótkie :p

Jolek, żeby mój spał tak jak Twój, a tu 1,5 godz i koniec i od 12.20 nie śpimy.. i już nie zasniemy..

zapisalam malego na sobotę na szczepienie..buuu już sie denerwuje.. a ostatnio mam manie czytania o autyźmie, dziewczyny to jest masakra.. siedze i czytam -_-
 
reklama
jestem i ja jeszcze bo mój T. w pracy of kors i nie wie kiedy wróci a ja z mamą umówiona już, że wyjeżdżamy - on mi zawsze tak robi:dry:

Toxi super zakupy, ta pensjonarka mi się bardzo widzi reszta dla mnie zdecydowanie NIE, za dużo by mego ciała pokazywały:-p Ale Ty młodziutka to możesz takie nosić:-D
 
Mateuszkowa, ja lubie krótkie, choć nie mam idealnych ud, ale co tam się będę przejmować. Biegam po schodach, to będzie lepiej. :D

Gaja, właśnie ta z kołnierzykiem jest cudowna! Najbardziej mi się podoba. : D Ale ogólnie, wszystkie są piękne, ja takie lubię i szpilki do tego albo koturny. : P

Jolek, zobaczymy. : D Chociaż teraz rwanie mi już chyba nie jest potrzebne. : D


Zaraz lecę pobiegać po schodach. : D
 
Toxi super te sukieneczki .:-) a jak tam bieganie po schodach? Ile czasu biegasz i po ilu schodach? :-).

Mateuszkowa co do szczepień to ja się też bałam ale zaczepiłam i na całe szczęście jest ok :tak::tak:.

Kurcze zjadłam dzisiaj fasolke szparagową i mam straszne wzdęcia... macie jakiś sposob? Aaaa i co myślicie o tej sukience SL-539 ZWIEWNA MAXI SUKIENKA SZYFON SUKIENKI LATO (2504325078) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. na wesele :)
 
Ala szczerze ? myslę, że nie będziesz w niej dobrze wyglądać, jest sliczna owszem ale trzeba byc patykiem do niej :dry:bo ona jeszcze "pogrubia " i nie podkreśla talii ani w ogóle bo jest taka "lejąca" .. koniecznie chcesz długą ? napewno odcinaną pod biustem, żeby sie nie przejmować :tak: ale nie taką typowo ciążową..ot np. taka
SUBLEVEL__ CUDNA RÓŻOWA SUKIENKA __ L (2478365479) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
SUKIENKA KOKTAJLOWA~~r.42~ 34-46~ KOLORY (2482764048) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ps nie sugerj się rozmiarem, wkleiłam pierwszą którą znalazłam

Toxi no pewnie :-) ważne, że Tobie się podobają, daj znac jak przyjdą czy faktycznie sa takie jak w opisie i na zdj.
 
Alusia, ja wbieguje na jeden schodek i do tyłu i jak najszybciej. :) pół godzinki zawsze sie staram. Sukienka fajna, ale dla mnie szału nie robi. :) Takie mi się podobają asymetryczne, z przodu krótsze, z tyłu długie, fajnie to wygląda i do koturn, i do szpilek i nawet do balerinek. :)
 
Toxi i myślisz że da to jakieś efekty? A to tylko na nogi czy na brzuch też np da coś? :-) Bo ja tak w sumie za dużo chyba nie ćwicze... 30 mniut hula hop do tego agrafka 300razy i 80brzuszków...

Mateuszkowa ja mam nadzieje że do wesela schudnąc do wagi sprzed ciąży :-D:-D to wtedy będe chuda :-):-) a sukienki ktore pokazałaś są fajne :-D znaczy ta druga jest lepsza :-D.

Motylku no własnie ja też sie obawiam materiału i pewnie w sklepie kupie ale lubie oglądać :-D:-D dzięki za stronke zaraz poczytam :*

Ooo pokaże WAM co sobie kupie po urodzinach nModa* szyfon asymetryczna mega wyprzedaż -40% uni (2463589865) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. :-D:-D ta kiecka mi się strasznie podoba :-D
 
reklama
Ala no to chudnij :* patyku Ty :* a ta kiecka mi się nie podoba na gumce jest i taka "ojdana" i mi się nie podobają te krótsze z przodu, widziałam na lsce ostatnio i......... masakra jak alladyn hihihihihihih:-D:-D:-D z tyłu miała długą do ziemi i prześwit.. :-D:-D


ja się pokłóciłam z P siedzimy obok na laptopach nikt się nie odzywa, poprostu UROCZO:wściekła/y::crazy::crazy::crazy:
 
Do góry