reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kołyska

reklama
dziewczyny wszystkie te koszyczki i kołyski są sliczne....dobrze ze mam jeszcze kilka tygodni bo gdyby przyszlo mi sie teraz zdecydowac to sama nie wiem....bardzo podoba mi sie Coneco 4w1 bo ten boczek ma odsuwany....bardzo dziekuje za pomoc.....jak juz wybiore odpowiednie to sie pochwale:)
 
odswiezam watek :-)

bardzo podobaja mi sie kolyski, chcialabym mojemu trzeciemu dziecku zafundowac ten komfort ;-) i chce przekonac meza, ktory poprzednio sie nie zgadzal. nie chodzi o wzgledy oszczednosciowe, zreszta mialby to byc prezent od dziadkow - chodzi o to, ze szanowny maz boi sie przyzwyczaic dziecko do bujania.

jak reagowaly na kolyski wasze dzieci??? naprawde nie dawaly ie inaczej uspokoic i nie chcialy zasypiac inaczej niz bujane?

bede wdzieczna za odpowiedz.. :-)
 
Pandorko-ja niestety nie mam wyjscia narazie i w gre wchodzi tylko cos malutkiego na pierwsze miesiące...teraz we trojke bo mam juz 2 letniego synka mieszkamy z tesciami w 9 metrowym apartamencie...:) i zebym na głowie stanela to drugie łuzeczko mi sie nie zmiesci....a wieksze lokum dopiero za kilka długich miesiecy bedziemy miec...

Pandorka to zależy od sytuacji ja mam u siebie w pokoju tylko miejsce na taki koszyczek i łózeczko już nie wejdzie a u córy w pokoju jest łóżeczko dla synka i śpi dziecko w nim w dzień a w nocy w koszyczku :tak:
a kupiłam bo nie fajnie jest wędrować do płaczącego dziecka w nocy i jeszcze żeby budziło mi córę ;-)potem takie dziecko wiecej śpi i jest łatwiej, wiec wszystko zależy od tego czy potrzebujesz taki koszyczek czy nie bo do ozdoby i fajnego wyglądu ja bym nie kupiła ;-)

Dziewczyny , a moze znajdziecie miejsce na coś takiego? Mini łóżeczko turystyczne . Sprawdza się dla dziecka do 5 miesiąca.
 
eee, dziewczyny juz chyba nie potrzebuja ;-) posty z lutego.

ale ja jestem bardzo ciekawa, czy zdecydowaly sie na kolyske i jak sie ona sprawdzila :-)
 
odswiezam watek :-)

bardzo podobaja mi sie kolyski, chcialabym mojemu trzeciemu dziecku zafundowac ten komfort ;-) i chce przekonac meza, ktory poprzednio sie nie zgadzal. nie chodzi o wzgledy oszczednosciowe, zreszta mialby to byc prezent od dziadkow - chodzi o to, ze szanowny maz boi sie przyzwyczaic dziecko do bujania.

jak reagowaly na kolyski wasze dzieci??? naprawde nie dawaly ie inaczej uspokoic i nie chcialy zasypiac inaczej niz bujane?

bede wdzieczna za odpowiedz.. :-)

mój nie miał bujanej wiec nie przyzwyczaił się do bujania jak wyrósł to potem powędrował do łóżeczka i nie było problemów z zasypianiem w nim :)
 
My dostaliśmy kołyskę na gwiazdkę zanim Mały się urodził. Mamy bujaną na boki. Nie znalazłam niestety fotki na allegro, więc nie pokażę. Uważam kołyskę za zbędny wydatek. U nas sprawdziła się jedynie jak Mały był nieruchliwy. Jak tylko leciutko zaczął się ruszać i przechylił się na przykład trochę w lewo,cała kołyska przechylała się na lewą stronę i Tymcio się zsuwał. Zablokowałam płozy, żeby się nie chuśtała. Zdecydowanie wolę łóżeczko.
 
reklama
reklama
Do góry