reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kombinezon zimowy

natt_jul

Aktywna w BB
Dołączył(a)
26 Listopad 2021
Postów
80
Cześć dziewczyny, mam pytanie odnośnie rozmiarówek ubraniowych, moja córcia urodziła się 31 sierpnia w tym momencie dopiero zaczęła wchodzi w rozmiar 62 , ale w 56 tez jeszcze wchodzi (niektóre ubranka). Chciałabym już powoli zacząć jej szukać kombinezonu na zimę, ale nie mam pojęcia jaki rozmiar kupić , ponieważ chciałabym, aby do lutego przechodziła w jednym kombinezonie, aby nie kupować dwóch. Stąd moje pytanie ponieważ to moje pierwsze dziecko i nie do końca wiem jaką rozmiarówkę kupić czy 68 czy 74 ? Proszę, podpowiedzcie mi, bo mam mętlik w głowie
 
reklama
Rozmiar rozmiarowi nierówny. Niestety raczej nikt nie odpowie Ci na takie pytanie.
Wg siatek centylowych średnio dziecko w wieku Twojej córki (2 m-ce) ma ok 58cm wzrostu, zaś na 8 m-cy dziewczynki mają 70cm.
Twoja córka jest w tej w medianie, także na koniec sezonu będzie miała ok 70cm.

Także - ja bym kupiła na 68, bo w 74 to teraz "topić się" będzie. A wiosna może przyjść wcześniej i wówczas kupisz sobie coś lżejszego w odpowiednim rozmiarze. Tylko jak pisałam na początku - uważaj na te rozmiary. Moja córka w kurteczce na wiek 6 m-cy (68cm) chodziła od 1 do 3 r.ż. 🤷‍♀️
 
Cześć dziewczyny, mam pytanie odnośnie rozmiarówek ubraniowych, moja córcia urodziła się 31 sierpnia w tym momencie dopiero zaczęła wchodzi w rozmiar 62 , ale w 56 tez jeszcze wchodzi (niektóre ubranka). Chciałabym już powoli zacząć jej szukać kombinezonu na zimę, ale nie mam pojęcia jaki rozmiar kupić , ponieważ chciałabym, aby do lutego przechodziła w jednym kombinezonie, aby nie kupować dwóch. Stąd moje pytanie ponieważ to moje pierwsze dziecko i nie do końca wiem jaką rozmiarówkę kupić czy 68 czy 74 ? Proszę, podpowiedzcie mi, bo mam mętlik w głowie
Ciężko będzie patrzeć tylko na rozmiar. Ja miałam kilka różnych modeli kombinezonów, najlepiej mi się sprawdził ten, co nie miał wycięć na nogi, tylko wyglądał jak śpiworek do spania (bo taki maluch nie chodzi przecież jeszcze, a ten model się szybciej ubiera). Ogólnie to większość tych kombinezonów miała ręce jak na goryla 🙃 to znaczy za długie rękawy 🙃
 
Cześć dziewczyny, mam pytanie odnośnie rozmiarówek ubraniowych, moja córcia urodziła się 31 sierpnia w tym momencie dopiero zaczęła wchodzi w rozmiar 62 , ale w 56 tez jeszcze wchodzi (niektóre ubranka). Chciałabym już powoli zacząć jej szukać kombinezonu na zimę, ale nie mam pojęcia jaki rozmiar kupić , ponieważ chciałabym, aby do lutego przechodziła w jednym kombinezonie, aby nie kupować dwóch. Stąd moje pytanie ponieważ to moje pierwsze dziecko i nie do końca wiem jaką rozmiarówkę kupić czy 68 czy 74 ? Proszę, podpowiedzcie mi, bo mam mętlik w głowie
68mysle że może być 🙂
 
Cześć dziewczyny, mam pytanie odnośnie rozmiarówek ubraniowych, moja córcia urodziła się 31 sierpnia w tym momencie dopiero zaczęła wchodzi w rozmiar 62 , ale w 56 tez jeszcze wchodzi (niektóre ubranka). Chciałabym już powoli zacząć jej szukać kombinezonu na zimę, ale nie mam pojęcia jaki rozmiar kupić , ponieważ chciałabym, aby do lutego przechodziła w jednym kombinezonie, aby nie kupować dwóch. Stąd moje pytanie ponieważ to moje pierwsze dziecko i nie do końca wiem jaką rozmiarówkę kupić czy 68 czy 74 ? Proszę, podpowiedzcie mi, bo mam mętlik w głowie
Ja mam córkę z lipca i juz kupilam kombinezon rozmiar 68 ale ona raczej drobna jest :-)
 
reklama
Ja miałam coś takiego, tylko szary. Sprawdził się bardzo dobrze. Syn urodzony pod koniec września zimą miał 62~68 cm. Kombinezon był na 68, ale wypadał dużo większy, więc było mu wygodnie. Duży plus za wywijane rękawki, gdzie nie trzeba zakładać rękawiczek takiemu maluszkowi, bo rączki są ukryte w środku. Wkładałam synka w ten kombinezon w tym ubranku, w których chodził po domu plus wiadomo czapka i jak bardziej mroźno to szalik. Zawsze cieplutki wracał nawet z większego mrozu, więc polecam taki "worek" z czystym sumieniem 👍
 

Załączniki

  • Screenshot_20221024-231431_Google.jpg
    Screenshot_20221024-231431_Google.jpg
    153,1 KB · Wyświetleń: 25
reklama
Kombinezony z rególy są więkse niz wskazuje na to rozmiar na metce. Więc jeżeli teraz pod koniec października wchodzi dopiero w rozmiar 62 to taki kombinezon bym kupiła. Ewentualnie 68. Na pewno nie 74, Moja córka nosiła taki rozmiar kombiaka jak miała pół roku.
 
Do góry