reklama

kompletna wyprawka dla dziecka na allegro- co sądzicie?

Temat na forum 'Przyszłe mamy' rozpoczęty przez OLKASASKA, 13 Listopad 2011.

1. OLKASASKA

OLKASASKA Początkująca w BB

2. pieszczoszka1988

pieszczoszka1988 Jestem mamusią

moim zdaniem szału nie ma jak za taką cene...ja bym jednak wolała po sklepach połazić i coś lepszego znaleźć :D

3. reklama
  4. lucy79

lucy79 Fanka BB :)

Moje dzieciaczki już w pieluchach nie biegają,ale doskonale wiem ile czasu poświęcaliśmy na bieganie po sklepachi nawet jeśli by nie liczyć czasu, paliwa itp. albo doliczająckoszty wysyłki do każdej aukcji to i tak wychodzi to drogo :) Za ok 400 zł wprawdzie można kupić mega pakę odzieży z Anglii alepo pierwsze używane, po drugie po co maluszkowi sześć par spodni,sweterków itp, po trzecie to tylko ubrania a gdzie cała resztapotrzebna młodej mamie.
    Sama Frida to koszt ok 30 zł a butelkaAvent podobnie :)
    Swoje rzeczy już rozdałam, ale mojaprzyjaciółka jest w ciąży i chyba jej to polecę.

5. EEnil

EEnil Gość

6. martaik

martaik Fanka BB :)

Moim zdaniem to całkiem dobry zestaw, co prawda sporo rzeczy trzeba bedzie dokupic ale uwazam ze produkty ktore wchodza w jej skład sa bardzo dobre, sama kupiłam w poprzedniej ciąży takie same, ale kazdy osobno:) mysle ze finansowo wychodzi podobnie.

7. semmac

semmac Początkująca w BB

W końcu ktoś wpadł na fajny pomysł. Z mojej miejscowości do najbliższego (jedynego) sklepu z artykułami dziecięcymi jest 40km. A ceny z kosmosu. Chciałam tez kupić w sklepach internetowych i na allegro, ale albo nie było wszystkiego co chciałam, albo była to chińszczyzna. A jak już skompletowałam sobie wszystko w dwóch trzech sklepach to po dodaniu kosztów przesyłki wychodziło na to, że lepiej jechać te 40km.
    Wprawdzie będę potrzebowała niektórych rzeczy więcej, ale chyba się z nimi dogadam co do większej paczki. Raczej kupię, szczególnie, że sąsiadka kupiła ubranka tej samej marki i są bardzo dobre jakościowo.

8. misia45

misia45 Fanka BB :)

nie wiem czy zdecydowałąbym się za 414 złotych kupic ten zestaw ... zwłaszcza, że nie jest kompletny: a gdzie skarpetki, niedrapki, rożek ??? więc tak czy siak czekałaby mnie wyprawa do sklepów.
    A co do ceny - wiem że w ramach prorodzinnej polityki tego kraju (tak mam mała obseje na tym punkcie) rzeczy dla dzieci są delikatnie mówiąc drogie ale nie wiem czy w jakiejś hurtowni, gdzie można kupić wszystko , za tą kasę nie kupi się więcej.
    A na marginesie: butelka avent nie jest najlepsza dla noworodka ... są lepsze marki.

9. anka_d

anka_d Moderator

Cena delikatnie rzecz ujmując z kosmosu a połowa tych rzeczy nie jest przydatna. Po co komu zestaw do paznokci skoro potrzebne są tylko nozyczki, dwa okrycia po kapieli jak wystarczy jedno a butelka może kształtem nie pasować dziecku:) Pewnie kolejna reklama tym bardziej że dziwnym tarfem wypowiadają się dwie osoby z jednym postem:))) Ta wyprawka zdecydowanie nie jest kompletna.
    Samemu skompletuje się potrzebne rzeczy za mniejszą kwotę a sklep 40 km dalej? Ja mam 45 km i wolę pojechać, dotknąć materiału, wybrać kolor i fason:) Poza tym jak dziecko urodzi się większe to wszystko pójdzie w błoto z wyjatkiem kocyka:)))

10. reklama
  11. misia45

misia45 Fanka BB :)

ja nie korzystam np. w ogóle z okryc kąpielowych - wolę wielki miekki ręcznik... a półspiochy włożyłam raz.

12. 71barbara

71barbara Fanka BB :)

Ja też uważam, ze zestaw drogi a i tak chodzenia po sklepach się nie uniknie czy kupowania w necie, bo brakuje wielu drobiazgów. A po dwie pary ciuszków gdybym chciała mieć to mała chyba większość czasu na golasa by spędzała.

Poleć forum