reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla maluszków i ich mam

reklama
Witam Was, jestem mamą z majówek 2008 mam do sprzedania dużo ciuszków po mojej córeczce jeżeli któraś z Was była by zainteresowana zakupem oraz tym co potrzebuje chętnie wyślę fotki na maila:-) paulawsm@op.pl Pozdrawiam:-)
 
dziewczyny - czy możecie doradzić jakieś łóżeczko turystyczne bez bajerów typu przewijak czy podwieszane dno - ale takie, w którym się mieści materac 120x60??? to nasze używane co prawda sporadycznie na wyjazdy, niestety ledwo zipie, no i w nim materac 120x60 jest tak upchany, że aż się wygina i rozpycha boki; i przez to też zamek w tym okienku do wyjścia się popsuł;
i myślę by małemu wymienić już łóżeczko drewniane na jakieś turystyczne;
 
No właśnie bo ja sie boję że Ad jeszcze za mały na ten fotelik 15 - 36kg.
A reszta dzieciaczków jeździ jeszcze w tych poprzednich fotelikach??
 
Jeśli nie przekroczył 18 kg i oczy mu nie wystają poza górną granice fotelika to spokojnie może jeszcze jeździć w tym 9-18.
My już w tym większym bo młoda przekroczyła wagę i głową wystawała już w tym mniejszym :-)
Jak dziecko przekroczy wage to jest ryzyko że sie pasy powyrywają, z kolei to że ma 15 kg nie oznacza, że jest już gotowy do tego żeby go pasami normalnymi przypinać .
Karincia jeśli czujesz, że jest jeszcze za mały a z poprzednim jest jeszcze ok to nie zmieniaj narazie.
polecam artykuł fotelik.info :: Fotelik 15-36kg NIE dla dwulatka -
 
reklama
my tez jeszcze w tym mniejszym bo Bartek nawet 14 nie waży, czasem wsadze go w większy Karola jak gdzieś blisko jadę tylko z Bartkiem; wzrostem juz dorósł ale to nie wygląda na zbyt bezpieczne - bo normalne pasy i większy fotelik go tak nie utrzymają jakby co..., myslę ze dopiero po wakacjach pomyslimy o zmianie bo teraz ubrań będzie coraz mniej więc spokojnie powinien się jeszcze mieścić
 
Do góry